СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ

Драги пријатели

 

Нашата мисија и цел е вам да ви овозможиме технички и содржински најдобро подготвен електронски огласник, кадешто ќе можете едноставно и лесно да објавувате огласи, реклами, производи и пазарни промоции и да пребарувате низ многуте категории и локации за да ги најдете предметите, услугите и понудите кои вам совршено ви одговараат.

 

Напорно работевме за да го донесеме Market7.mk на вакво одлично ниво. Голем број саати на посветено работење се инвестирани со цел вие да добиете лесно и прецизно пребарување. Market7.mk е електронски огласник во кој се застапени многубројни категории, правејќи го општ (генерален) електронски огласник на кој посетителите може да додаваат огласи и пребаруваат во голем број на категории и локации. Нашиот фокус на работење е во Македонија и нејзиното население. Со гордост ги нудиме услугите на Market7.mk на следниве јазици: Македонски, Албански и Англиски јазик. Нашата цел е да продолжиме со подобрување на услугите кои ги нудиме и да го рашириме работењето на Market7.mk во други европски земји.

 

На Market7.mk можете да објавувате бесплатни огласи и да пребарувате огласи за производи, предмети, услуги и понуди кои се за продажба, изнајмување, замена или подарување. Категориите кои се застапени на Market7.mk се: Возила; Недвижности; Дом и Градина; Електроника и Апарати за домаќинство; Мода и Изглед; Се за бебиња и деца; Книги, Школо и Канцеларија; Здравје и Убавина; Забава и Спорт; Вработување; Услуги и Опрема; и Миленици и Растенија. Сите овие главни категории имаат голем број на поткатегории, со кои вкупниот број на категории е околу 3,000. Секоја од категориите и сопствените поткатегории имаат дизајнирани полиња со информации со кои можеме да ви приложиме повеќе информации кога пребарувате и разгледувате на Market7.mk.

 

Со Market7.mk управува компанијата Андромеда ДООЕЛ и нејзиниот тим. Ние сме регистрирано правно лице со локација во град Скопје, Македонија. Името на нашата компанија доаѓа од ѕвездената галаксија Андромеда – најблиската ѕвездена галаксија до нашата. Логиката и визијата на нашето име ја отсликуваат магичната совршеност на нашиот Универзум, каде милиони различни објекти заедно може да формираат една совршена галаксија – Андромеда. Нашата цел е вие да уживате во најдобриот е-огласник, да објавувате и пребарувате многубројни огласи со целосно чувство на едноставност и брзина.

 

Ваши пријатели,

Андромеда и тимот

Контактирајте со нас

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ

VOLKSWAGEN GOLF VI 1.6 TDI BlueMotion 2009
VOLKSWAGEN GOLF VI 1.6 ...
СЕ ПРОДАВА7.300 EUR
Audi A7 2012
Audi A7 2012
СЕ ПРОДАВА20.000 EUR
BMW 525d 2014
BMW 525d 2014
СЕ ПРОДАВА21.500 EUR
TESLA MODEL 3 Long Range Dual Motor AWD Autopilot
TESLA MODEL 3 Long Ran ...
СЕ ПРОДАВА52.900 EUR
Masaza masazi
Masaza masazi
СЕ ПРОДАВА2.000 MKD
Se prodava stan vo Centar 75m2 kaj Montenegro
Se prodava stan vo Cen ...
СЕ ПРОДАВА97.500 EUR
Mercedes-Benz GLA 180d 2015
Mercedes-Benz GLA 180d ...
СЕ ПРОДАВА17.800 EUR

НАЈНОВИ ОГЛАСИ

Nasiot Nov Dom
Nasiot Nov Dom
СЕ ПРОДАВА65.000 EUR
Golf5 karavan
Golf5 karavan
СЕ ПРОДАВА5.400 EUR
Nasiot Nov Dom
Nasiot Nov Dom
СЕ ПРОДАВА71.000 EUR
Спрат одцкуќа
Спрат одцкуќа ...
СЕ ИЗНАЈМУВА1 EUR
СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - CEVAHIR SKY
СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТА ...
СЕ ИЗНАЈМУВА600 EUR
AUDI A4
AUDI A4
СЕ ПРОДАВА8.750 EUR
CITROEN C4 EXLUSIVE *PANORAMA* 1.6
CITROEN C4 EXLUSIVE *P ...
СЕ ПРОДАВА6.950 EUR
Trosoben stan vo Aerodrom , Majchin Dom
Trosoben stan vo Aerod ...
СЕ ИЗНАЈМУВА300 EUR

НАШАТА МИСИЈА

„Да ви овозможиме технички и содржински најдобро подготвен електронски огласник, кадешто ќе можете едноставно и лесно да објавувате огласи и реклами, да ги продавате и нудите вашите производи и услуги и да пребарувате низ многуте категории и локации за да ги најдете предметите, услугите и понудите кои вам совршено ви одговараат.“