Атлас Недвижности - logo

Атлас Недвижности

Дејност Недвижности, Градежништво и Реновирање
За нас Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот. Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања! Услуги кои ги нудиме од наша страна се: - посредување - опремување - реновирање - преселување Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас! Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди. За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите. Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас. Во нашата понуда на недвижнини на Market7.mk имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом. Ви стоиме на располагање!
Телефон +38978222112
Viber /WhatsАpp +38978222112
Е-маил адреса [email protected]
Веб-страница http://atlasnedviznosti.mk/
Локација Општина Центар, Скопје, Македонија Булевар Партизански одреди 37 локал 7 (ТЦ Буњаковец), 1000
Сортирај по

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ