СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ

Masaza skopje masazi
Masaza skopje masazi
СЕ ПРОДАВА2.000 MKD
STOLNA LAMBA OFIS
STOLNA LAMBA OFIS
СЕ ПРОДАВА1.599 MKD
KANCELARIJA VO DELOVNA ZGRADA, PALOMA BJANKA
KANCELARIJA VO DELOVNA ...
СЕ ПРОДАВА50.000 EUR
Opel Corsa Edition 1.2 70ks MT
Opel Corsa Edition 1.2 ...
СЕ ПРОДАВА11.900 EUR

НАЈНОВИ ОГЛАСИ

Se prodava stan 115m2 vo D.Maalo kaj Hotel Duvet
Se prodava stan 115m2 ...
СЕ ПРОДАВА1.300 EUR
Se prodava stan 54m2 vo K.Voda kaj Ekonomskoto
Se prodava stan 54m2 v ...
СЕ ПРОДАВА71.000 EUR
Se prodava stan 86m2 vo K.Voda sproti Meckarov
Se prodava stan 86m2 v ...
СЕ ПРОДАВА1.200 EUR
Se prodava luksuzen stan 88m2 vo Centar
Se prodava luksuzen st ...
СЕ ПРОДАВА1.650 EUR
Se prodava trosoben stan 72m2 vo Centar
Se prodava trosoben st ...
СЕ ПРОДАВА127.000 EUR
Se prodava garspnjera 32m2 vo K.Voda na Rampa
Se prodava garspnjera ...
СЕ ПРОДАВА46.400 EUR
PRODAVAME STAN VO KISELA VODA SO 3SPALNI SOBI NA C
PRODAVAME STAN VO KISE ...
СЕ ПРОДАВА107.000 EUR
Beli svajcarski ovcar
Beli svajcarski ovcar
СЕ ПРОДАВА

НАШАТА МИСИЈА

„Да ви овозможиме технички и содржински најдобро подготвен електронски огласник, кадешто ќе можете едноставно и лесно да објавувате огласи и реклами, да ги продавате и нудите вашите производи и услуги и да пребарувате низ многуте категории и локации за да ги најдете предметите, услугите и понудите кои вам совршено ви одговараат.“