Цена: 120 EUR 120 EUR
Контакт име Милан
Телефон: 077731824
Објавено од
Локација

Локација

Македонски Брод, Македонија
Првомајска , 6530
IMG-d5726b8b3ceaeeb2c35bd29b295d77b9-V
IMG-618bb8b7a083e872b82328ac70abc4fb-V
IMG-d8d0cd7933b67396536eed81f1dcc1b9-V (1)
IMG-d8d0cd7933b67396536eed81f1dcc1b9-V
IMG-df50e471c1295ddb94279b9341e3dc6d-V
Previous Next

Пчелни семејства

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 4987
Прикажано: 457
Обновено: 19:43 28-05-2022
Истекува: 19:43 27-04-2024

Опис на огласот

Продажба на пчелни семејства со 8 рамки пилило и 12 рамки за извлекување, Lanstrud.
Цена 120 евра.
Продажба на нуклеуси со 5 рамки. Цена 60 евра.
Коментари

Коментари

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ

Se prodava stan vo Centar 75m2 kaj Montenegro
Se prodava stan vo Cen ...
СЕ ПРОДАВА97.500 EUR
VOLKSWAGEN GOLF VI 1.6 TDI BlueMotion 2009
VOLKSWAGEN GOLF VI 1.6 ...
СЕ ПРОДАВА7.300 EUR
Mercedes-Benz GLA 180d 2015
Mercedes-Benz GLA 180d ...
СЕ ПРОДАВА17.800 EUR
Masaza masazi
Masaza masazi
СЕ ПРОДАВА2.000 MKD
Audi A7 2012
Audi A7 2012
СЕ ПРОДАВА20.000 EUR
BMW 525d 2014
BMW 525d 2014
СЕ ПРОДАВА21.500 EUR
MASAZA MASAZI 077642494 GOSPODA, DAMI VIP AMBIENT
MASAZA MASAZI 07764249 ...
СЕ ПРОДАВА3.000 MKD

НАЈНОВИ ОГЛАСИ

Nasiot Nov Dom
Nasiot Nov Dom
СЕ ПРОДАВА65.000 EUR
Golf5 karavan
Golf5 karavan
СЕ ПРОДАВА5.400 EUR
Nasiot Nov Dom
Nasiot Nov Dom
СЕ ПРОДАВА71.000 EUR
Спрат одцкуќа
Спрат одцкуќа ...
СЕ ИЗНАЈМУВА1 EUR
СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - CEVAHIR SKY
СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТА ...
СЕ ИЗНАЈМУВА600 EUR
AUDI A4
AUDI A4
СЕ ПРОДАВА8.750 EUR
CITROEN C4 EXLUSIVE *PANORAMA* 1.6
CITROEN C4 EXLUSIVE *P ...
СЕ ПРОДАВА6.950 EUR
Trosoben stan vo Aerodrom , Majchin Dom
Trosoben stan vo Aerod ...
СЕ ИЗНАЈМУВА300 EUR

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНИ

НАШАТА МИСИЈА

„Да ви овозможиме технички и содржински најдобро подготвен електронски огласник, кадешто ќе можете едноставно и лесно да објавувате огласи и реклами, да ги продавате и нудите вашите производи и услуги и да пребарувате низ многуте категории и локации за да ги најдете предметите, услугите и понудите кои вам совршено ви одговараат.“