Цена: 900 EUR 900 EUR
Контакт име 079366011
Објавено од
Гостин
Локација

Локација

Велес, Македонија
1400
received_717548633004679
received_328323966094872
received_715786792956976
Previous Next

Opel vektra 1.6

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 5298
Прикажано: 653
Обновено: 09:21 14-06-2022
Истекува: 19:18 11-05-2024
Во категории: Vectra

Детали за огласот

Состојба: Половно
Регистрација: Македонија
Регистрирано до: ---
Километража (км): 223000
Тип на каросерија: Седан
Произведено: 1996
Менувач: Мануелен
Гориво: Плин (LPG)
Потрошувачка на гориво: 8л /100км
Сила на мотор (КС): 75
Погон: 4х4
Број на врати: 4 или 5 врати
Клима: Нема клима
Боја: Црна
Материјал на ентериер: Штоф (Ткаенина)
Комфор: Блутут (Bluetooth), USB-приклучок, Централно заклучување, Кука за приколка
Безбедност: Воздушно перниче за возач
Гуми и бандажи: Летни гуми, Резервна гума (цела големина)

Опис на огласот

Verica

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ