Цена: 950 EUR 950 EUR Цена по договор
Контакт име Fidancho-Fidan.
Телефон: 077606945.
Објавено од
Локација

Локација

Општина Велес, Велес, Македонија
Ul..Petar Mihov,br..38,Veles,1400,R.N.Macedonia,(Balkan,Europa)., 1400
IMG_20211204_145045
IMG_20211204_144846
IMG_20211204_145142
IMG_20211204_145624
IMG_20211204_151004
IMG_20211204_150338
IMG_20211204_150435
IMG_20211204_144601
Previous Next

Se prodava Opel Vektra,2.0.(Benzin-95).

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 4493
Прикажано: 791
Обновено: 21:23 23-04-2022
Истекува: 21:23 23-03-2024
Во категории: Vectra

Детали за огласот

Состојба: Половно
Регистрација: Македонија
Регистрирано до: ---
Километража (км): 250000
Тип на каросерија: Седан
Произведено: 1998
Менувач: Мануелен
Гориво: Бензин
Потрошувачка на гориво: 7л /100км
Емисионен стандард: Еуро 3
Зафатнина на мотор (cm³): 2000-2499
Сила на мотор (КС): 137
Број на мотор: W0L000036V1984589.
Погон: Предни
Макс. број на патници: 5
Број на врати: 4 или 5 врати
Лизгачка врата: Лизгачка врата две страни
Клима: Мануелна клима
Боја: Црна
Боја на ентериер: Сива
Материјал на ентериер: Штоф (Ткаенина)
Комфор: Амбиентално светло, CD-радио, USB-приклучок, Систем за озвучување, Борд компјутер, Електрични прозори, Електрични ретровизори, Кожен волан
Безбедност: Кодирано палење
Предни светла: Светла за магла
Гуми и бандажи: Гуми за сите сезони
Спортски модел: Спортска амортизација

Опис на огласот

Se prodava Opel Vektra,2.0.(Benzin-95),97-98g.

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ