Контакт име Делфина
Телефон: 078 382 592
Објавено од
Локација

Локација

Скопје, Македонија

Nasiot Nov Dom

Детали за огласот

Број на оглас: 7920
Прикажано: 240
Обновено: 16:51 07-03-2023
Истекува: 08:47 22-11-2023
Во категории: Работни позиции

Детали за огласот

Дејност: Недвижности, Градежништво и Реновирање
Тип на работа: Флексибилно работно време
Период на плаќање: Месец
Познавање на јазици: Македонски
Работа со компјутери: Основно ниво
Образование: Средно образование

Опис на огласот

Агенција за недвижности НАШИОТ НОВ ДОМ има пореба од агенти со и без работно искуство. Вашето CV може да го испратите на е-mai: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. или да се јавите на 078 382 592

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ