Цена: 1.200 MKD 1200 MKD
Контакт име Goran
Телефон: 07
Објавено од
Гостин
Локација

Локација

Општина Кисела Вода, Скопје, Македонија
/, 1000
IMG_20220618_160638
IMG_20220614_102854
IMG_20220614_095412
IMG_20220613_143846
IMG_20220613_143806
IMG_20220614_102833
IMG_20220614_102820
Previous Next

Se prodava

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 5503
Прикажано: 521
Обновено: 14:35 18-06-2022
Истекува: 14:21 18-05-2024

Опис на огласот

Se prodava
Kontakt email Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Ili Viber +38970956157

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ