Цена: 475 EUR 475 EUR
Контакт име Riki
Објавено од
Гостин
Локација

Локација

Валандово, Македонија
[email protected], 76540
raw (2)
raw (1)
raw (6)
raw (5)
Previous Next

Големо комплетно наместено студио

СЕ ИЗНАЈМУВА

Детали за огласот

Број на оглас: 10133
Прикажано: 76
Обновено: 08:12 27-04-2023
Истекува: 08:12 26-04-2024
Во категории: Станови

Детали за огласот

Состојба на недвижност: Ново
Произведено: 2000
Опрема: Луксузно
Површина на недвижност (m²): 32
Број на спрат: 2 спрат
Спални: 1
Бања: 1
Недвижноста располага со: Гаража за 2+ возила, Лифт, Сигурносна врата, Пристап за инвалиди, Термофасада, 1 Балкон, Клима /Инвертер, Машина за перење, Опремена кујна, Соларен бојлер, Електрично парно, Камин на дрва, Подно греење, Топлотна пумпа, Видео надзор, Прочистувач на воздух, Интернет, Кабелска ТВ

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ