Цена: 68.000 EUR 68000 EUR
Контакт име BlackSTONE недвижности
Телефон: 075 988 602
Локација

Локација

Скопје, Македонија
бул. 11 Октомври, 1000
stan-vo-centar-kaj-crven-krst-od-50m2 (4)
stan-vo-centar-kaj-crven-krst-od-50m2 (8)
stan-vo-centar-kaj-crven-krst-od-50m2 (2)
stan-vo-centar-kaj-crven-krst-od-50m2 (9)
stan-vo-centar-kaj-crven-krst-od-50m2 (5)
stan-vo-centar-kaj-crven-krst-od-50m2
stan-vo-centar-kaj-crven-krst-od-50m2 (1)
stan-vo-centar-kaj-crven-krst-od-50m2 (3)
stan-vo-centar-kaj-crven-krst-od-50m2 (6)
stan-vo-centar-kaj-crven-krst-od-50m2 (7)
stan-vo-centar-kaj-crven-krst-od-50m2 (10)
Previous Next

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР - ЦРВЕН КРСТ

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 8870
Прикажано: 230
Обновено: 18:55 06-02-2023
Истекува: 18:55 06-02-2024
Во категории: Станови

Детали за огласот

Состојба на недвижност: Ново
Произведено: 2007
Опрема: Наместено
Површина на недвижност (m²): 50
Број на спрат: 9 спрат
Спални: 1
Бања: 1
Недвижноста располага со: 1 Паркинг место, Лифт, Клима /Инвертер

Опис на огласот

ШИФРА: 2038S
ЦЕНА: 68.000 €
КОНТАКТ: 075 988 602

Се продава наместен двособен стан во Центар, спроти Црвен Крст со вкупна површина од 50м2, станот е доградба (2007 година) со 1 спална соба. Се наоѓа на 9ти кат со лифт, нема балкон, паркингот е регулиран со рампа позади зградата за станарите.

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
web: www.blackstone.mk

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ