Цена: 69.700 EUR 69700 EUR
Контакт име BlackSTONE недвижности
Телефон: 075 988 602
Локација

Локација

Општина Кисела Вода, Скопје, Македонија
бул. Борис Трајковски, 1000
namesten-stan-vo-luksuznata-zgrada-flatiron (1)
5b0424f9-c576-413a-871c-f896f1a51f90
9ec46662-7dd0-4246-9ca8-8f06cf595692
656cfa0d-b0a4-4bbf-a377-d6ce345f204c
a0a0f4ab-6c96-4493-bff3-afc254e5a372
a533f418-b287-40f9-89de-4ef7985894c4
namesten-stan-vo-luksuznata-zgrada-flatiron (4)
b79771a6-e6e7-40a4-ad43-048d7635ea35
e3498306-e4a7-464c-ab28-bf6c7278b0ad
namesten-stan-vo-luksuznata-zgrada-flatiron (2)
namesten-stan-vo-luksuznata-zgrada-flatiron (3)
namesten-stan-vo-luksuznata-zgrada-flatiron (5)
namesten-stan-vo-luksuznata-zgrada-flatiron (7)
namesten-stan-vo-luksuznata-zgrada-flatiron
Previous Next

СЕ ПРОДАВА ГАРСОЊЕРА ВО КИСЕЛА ВОДА- ADORA FLATIRO

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 8043
Прикажано: 1655
Обновено: 20:28 26-03-2023
Истекува: 15:32 02-12-2023
Во категории: Станови

Детали за огласот

Состојба на недвижност: Ново
Произведено: 2017
Опрема: Наместено
Површина на недвижност (m²): 31
Број на спрат: 9 спрат
Спални: 1
Бања: 1
Недвижноста располага со: Паркинг на улица, Лифт, 1 Балкон, Централно парно, Алармен систем, Видео надзор

Опис на огласот

ШИФРА: 2002S
ЦЕНА: 69.700 €
КОНТАКТ: 075 988 602

Се продава гарсоњера во Кисела Вода, во Adora Flatiron. Станот располага со вкупна површина од 31м2, се наоѓа на 9ти кат со два лифта. Се продава комплетно опремен како на сликите.

Зградата располага со 24/7 видео надзор, обезбедување и чувар.

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
web: www.blackstone.mk

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ