Цена: 82.000 EUR 82000 EUR
Контакт име BlackSTONE недвижности
Телефон: 075 988 602
Локација

Локација

Општина Карпош, Скопје, Македонија
Прашка, 1000
b90c1cf9-ffca-4879-91c3-216d5bfad7d0
6ef7446d-662f-4cb0-97af-468f3e4aa8be
3295c253-e34f-47a6-98a3-ebeeda7d11d3
700db10f-2eb1-4941-b403-4146d077a8bb
5d6808fc-642f-4439-a930-0c10476e7bd1
7677e872-e367-4ea4-a565-dd386a7e0887
e2d6bbde-4f7f-4890-beb8-bcb2d926fc7e
d569dd40-0f7f-4385-bef0-228de92dde32
e5ddd762-b007-48e1-9f50-4c316cde5561
Previous Next

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 - КАЈ НОВА

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 8904
Прикажано: 379
Обновено: 20:29 26-03-2023
Истекува: 20:19 08-02-2024
Во категории: Станови

Детали за огласот

Состојба на недвижност: Ново
Произведено: 2015
Опрема: Полунаместено
Површина на недвижност (m²): 50
Број на спрат: 5 спрат
Спални: 1
Бања: 1
Недвижноста располага со: Паркинг на улица, Лифт, 1 Балкон, Клима /Инвертер, Централно парно

Опис на огласот

ШИФРА: 2042S
ЦЕНА: 82.000 €
КОНТАКТ: 075 988 602


Се продава полунаместен стан во Тафталиџе 1, на ул. Прашка со вкупна површина од 50м2 со 1 спална соба. Станот се наоѓа во понова зграда, веднаш до Гимназија Нова. Се продава со вградени плакари, кујна и клима.


e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
web: www.blackstone.mk

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ