Цена: 47.500 EUR 47500 EUR
Контакт име Делфина
Телефон: 078 382 592/ 071 241 997
Објавено од
Локација

Локација

Општина Карпош, Скопје, Македонија
Козле, 1000
1
2
3
4
5
6
7
8
Previous Next

Nasiot Nov Dom

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 7958
Прикажано: 111
Обновено: 15:14 25-11-2022
Истекува: 15:15 25-11-2023
Во категории: Станови

Детали за огласот

Состојба на недвижност: Ново
Произведено: 2020
Опрема: Наместено
Површина на недвижност (m²): 28
Број на спрат: 1 спрат
Спални: 1
Бања: 1

Опис на огласот

Шифра 3020 Се продава нов стан во Козле кај бензиската Мак петрол, 28м2 се сотои од дневна со кујна и трпезарија, спална соба , бања . Греење и ладење со клима . На 1 кат . Станот се продава наместен . Цена 47500 евра . Информации на телефон 078 382 592/ 071 241 997

Други огласи од Огласувачот