Цена: 71.000 EUR 71000 EUR
Контакт име Делфина
Телефон: 078 382 592
Објавено од
Локација

Локација

Општина Гази Баба, Скопје, Македонија
Железара, 1000
1
2
3
4
Previous Next

Nasiot Nov Dom

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 5708
Прикажано: 273
Обновено: 18:03 28-06-2022
Истекува: 18:03 28-05-2024
Во категории: Станови

Детали за огласот

Површина на недвижност (m²): 81
Број на спрат: 9 спрат
Спални: 2
Бања: 1

Опис на огласот

Шифра 6019 Се продава стан во Железара кај Ремедика 81м2 со 2 спални соби, централно парно, тераса, подрум, на 9 кат со лифт. Цена 71000 евра . Информации на телефон 078 382 592
Коментари

Коментари

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ

KANCELARIJA VO DELOVNA ZGRADA, PALOMA BJANKA
KANCELARIJA VO DELOVNA ...
СЕ ПРОДАВА50.000 EUR
STOLNA LAMBA OFIS
STOLNA LAMBA OFIS
СЕ ПРОДАВА1.599 MKD
Masaza skopje masazi
Masaza skopje masazi
СЕ ПРОДАВА2.000 MKD
Opel Corsa Edition 1.2 70ks MT
Opel Corsa Edition 1.2 ...
СЕ ПРОДАВА11.900 EUR

НАЈНОВИ ОГЛАСИ

НАШАТА МИСИЈА

„Да ви овозможиме технички и содржински најдобро подготвен електронски огласник, кадешто ќе можете едноставно и лесно да објавувате огласи и реклами, да ги продавате и нудите вашите производи и услуги и да пребарувате низ многуте категории и локации за да ги најдете предметите, услугите и понудите кои вам совршено ви одговараат.“