Цена: 97.500 EUR 97500 EUR
Контакт име City Estate
Телефон: 076220528
Објавено од
Локација

Локација

Општина Центар, Скопје, Македонија
Centar, 1000
287610204_136402019013689_6829114363018645041_n
287623887_136401969013694_1138091779981861556_n
288237244_136401875680370_3608836948398157462_n
288319188_136402085680349_5148242493808274741_n
288506397_136401839013707_4925480758493873449_n
288645994_136401882347036_3019473922221235505_n
288650581_136401872347037_4838964515803652510_n (1)
288650581_136401872347037_4838964515803652510_n
289023679_136402042347020_3833059424018733460_n
289037038_136401992347025_7883713590968389486_n
287302825_136401829013708_2275106321718492306_n
Previous Next

Se prodava stan vo Centar 75m2 kaj Montenegro

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 5607
Прикажано: 516
Обновено: 11:51 24-06-2022
Истекува: 11:51 24-05-2024
Во категории: Станови

Детали за огласот

Опрема: Празно
Површина на недвижност (m²): 75
Број на спрат: 7 спрат
Спални: 2
Бања: 1

Опис на огласот

Се продава стан од 75м2 во Центар кај Монтенегро. Станот располага со 2 спални,дневна со трпезарија и кујна, балкон и една бања. Станот е на 7ми кат со лифт и е јужно ориентиран.
цена. 97.500 ЕУР
шифра 1152
контакт телефон 076/220-528
Коментари

Коментари

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ

KANCELARIJA VO DELOVNA ZGRADA, PALOMA BJANKA
KANCELARIJA VO DELOVNA ...
СЕ ПРОДАВА50.000 EUR
Masaza skopje masazi
Masaza skopje masazi
СЕ ПРОДАВА2.000 MKD
Opel Corsa Edition 1.2 70ks MT
Opel Corsa Edition 1.2 ...
СЕ ПРОДАВА11.900 EUR
STOLNA LAMBA OFIS
STOLNA LAMBA OFIS
СЕ ПРОДАВА1.599 MKD

НАЈНОВИ ОГЛАСИ

НАШАТА МИСИЈА

„Да ви овозможиме технички и содржински најдобро подготвен електронски огласник, кадешто ќе можете едноставно и лесно да објавувате огласи и реклами, да ги продавате и нудите вашите производи и услуги и да пребарувате низ многуте категории и локации за да ги најдете предметите, услугите и понудите кои вам совршено ви одговараат.“