Цена: 350 EUR 350 EUR
Контакт име BlackSTONE недвижности
Телефон: 075 988 602
Локација

Локација

Општина Центар, Скопје, Македонија
Димче Мирчев, 1000
8605087f-4d2a-4458-860e-84225681e63b
c2d4069d-24fc-4062-a9dd-4bd1297ddc9b
3d64faeb-61f4-4932-977d-427d18344d67
4a1c0b84-2df1-43c4-8284-f8ce8c14dc02
4f8013ec-5d02-40f9-ad5d-6f239d0db238
14a05f73-faf5-456b-84e8-90280eef0b54
58dac3f1-df45-4f26-9f9c-2f4a18e7f40b
95ed8c3c-0156-4e5e-be92-fde5328d7add
3635c618-4e09-4405-9ef4-746a418cbf2f
11130a5b-dd2e-4471-80ad-8e0dc7e5688e
b0d61f79-0401-4f6f-b1f7-f6b4f3f01ab8
ca3b8f63-9b71-4760-b38f-ecb20d4741c1
Previous Next

СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР - КАЈ МВР

СЕ ИЗНАЈМУВА

Детали за огласот

Број на оглас: 8707
Прикажано: 179
Обновено: 23:26 24-01-2023
Истекува: 23:26 24-01-2024
Во категории: Станови

Детали за огласот

Состојба на недвижност: Ново
Опрема: Наместено
Површина на недвижност (m²): 80
Број на спрат: 2 спрат
Спални: 2
Бања: 1
Недвижноста располага со: 1 Паркинг место, 1 Балкон, Клима /Инвертер

Опис на огласот

ШИФРА: 1484R
ЦЕНА: 350€ + тековни трошоци
КОНТАКТ: 075 988 602

Се издава трособен наместен стан во Центар, кај МВР кај маркетот Зендолино. Станот е со површина од 80м2 со 2 спални соби, се издава максимум до септември 2023-та. Вселив е од 1ви февруари 2023 година.

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ