Цена: 500 EUR 500 EUR
Контакт име Делфина
Телефон: 078 382 592/ 071 241 997
Објавено од
Локација

Локација

Општина Центар, Скопје, Македонија
Центар, 1000
1
2
3
4
5
Previous Next

Nasiot Nov Dom

СЕ ИЗНАЈМУВА

Детали за огласот

Број на оглас: 7957
Прикажано: 25
Обновено: 14:37 25-11-2022
Истекува: 14:37 25-11-2023
Во категории: Станови

Детали за огласот

Состојба на недвижност: Реновирано
Опрема: Празно
Површина на недвижност (m²): 60
Број на спрат: 1 спрат
Спални: 2
Бања: 1

Опис на огласот

Шифра 8234 Се издава стан во Центар на плоштад .Станот е реновиран и е погоден за деловен простор. Се издава празен со кујна . Има 60м2 располага со 3 големи простории, кујна , бања , тераса , со централно парно , на 1 кат. Цена 500 евра . Информации на телефон 078 382 592/ 071 241 997

Други огласи од Огласувачот