Цена: 600 EUR 600 EUR
Контакт име Делфина
Телефон: 078 382 592/ 071 241 997
Објавено од
Локација

Локација

Општина Центар, Скопје, Македонија
Центар, 1000
1
2
3
4
5
6
Previous Next

Nasiot Nov Dom

СЕ ИЗНАЈМУВА

Детали за огласот

Број на оглас: 7955
Прикажано: 30
Обновено: 13:23 25-11-2022
Истекува: 13:23 25-11-2023
Во категории: Станови

Детали за огласот

Состојба на недвижност: Ново
Опрема: Наместено
Површина на недвижност (m²): 65
Број на спрат: 3 спрат
Спални: 1
Бања: 2
Недвижноста располага со: 1 Паркинг место, Електрично парно

Опис на огласот

Шифра 8232 Се издава нов стан во Центар - Дебар маало кај Вардар мебел , 65м2 дуплекс располага со дневна со кујна и трпезарија , бања , тераса на првото ниво, спална + тоалет на второто ниво. Греење со сопствено парно на струја + клими. Подземен паркинг. Цена 600 евра . Информации на телефон 078 382 592 /071 241 997

Други огласи од Огласувачот