Цена: 300 EUR 300 EUR
Контакт име Делта недвизности
Телефон: 071 343 221 / 071 343 224 / 075 445 667
Објавено од
Локација

Локација

Општина Аеродром, Скопје, Македонија
Аеродром, Мајчин Дом, 1000
se-izdava-namesten-stan-vo-aerodrom-na-odlicna-lokacija (7)
se-izdava-namesten-stan-vo-aerodrom-na-odlicna-lokacija (1)
se-izdava-namesten-stan-vo-aerodrom-na-odlicna-lokacija (2)
se-izdava-namesten-stan-vo-aerodrom-na-odlicna-lokacija (3)
se-izdava-namesten-stan-vo-aerodrom-na-odlicna-lokacija (4)
se-izdava-namesten-stan-vo-aerodrom-na-odlicna-lokacija (5)
se-izdava-namesten-stan-vo-aerodrom-na-odlicna-lokacija (6)
se-izdava-namesten-stan-vo-aerodrom-na-odlicna-lokacija (8)
se-izdava-namesten-stan-vo-aerodrom-na-odlicna-lokacija (9)
se-izdava-namesten-stan-vo-aerodrom-na-odlicna-lokacija (10)
se-izdava-namesten-stan-vo-aerodrom-na-odlicna-lokacija
Previous Next

Trosoben stan vo Aerodrom , Majchin Dom

СЕ ИЗНАЈМУВА

Детали за огласот

Број на оглас: 5703
Прикажано: 206
Обновено: 15:23 28-06-2022
Истекува: 15:23 28-05-2024
Во категории: Станови

Детали за огласот

Состојба на недвижност: Реновирано
Произведено: 2022
Опрема: Наместено
Површина на недвижност (m²): 70
Број на спрат: 5 спрат
Спални: 3
Бања: 1
Недвижноста располага со: 1 Паркинг место, Лифт, Сигурносна врата, 1 Балкон, Клима /Инвертер, Машина за перење, Машина за сушење, Опремена кујна, Централно парно

Опис на огласот

ШИФРА - 578

„ДЕЛТА“ Недвижности, изнајмува трособен стан во Аеродром, Мајчин дом. Станот е целосно реновиран и опремен со нов мебел.Поседува сопствен паркинг.

-70м2
- 2 спални
- бања
-тераса
- 5 кат
- централно градско парно

цена: 300еур + режиски трошоци

☎ 071 343 221
071 343 224
075 445 667
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Коментари

Коментари

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ

KANCELARIJA VO DELOVNA ZGRADA, PALOMA BJANKA
KANCELARIJA VO DELOVNA ...
СЕ ПРОДАВА50.000 EUR
STOLNA LAMBA OFIS
STOLNA LAMBA OFIS
СЕ ПРОДАВА1.599 MKD
Masaza skopje masazi
Masaza skopje masazi
СЕ ПРОДАВА2.000 MKD
Opel Corsa Edition 1.2 70ks MT
Opel Corsa Edition 1.2 ...
СЕ ПРОДАВА11.900 EUR

НАЈНОВИ ОГЛАСИ

НАШАТА МИСИЈА

„Да ви овозможиме технички и содржински најдобро подготвен електронски огласник, кадешто ќе можете едноставно и лесно да објавувате огласи и реклами, да ги продавате и нудите вашите производи и услуги и да пребарувате низ многуте категории и локации за да ги најдете предметите, услугите и понудите кои вам совршено ви одговараат.“