Цена: 600 EUR 600 EUR
Контакт име BlackSTONE недвижности
Телефон: 075 988 602
Локација

Локација

Општина Аеродром, Скопје, Македонија
1615, 1000
stan-vo-cevahir-sky-city (9)
stan-vo-cevahir-sky-city (5)
stan-vo-cevahir-sky-city (1)
stan-vo-cevahir-sky-city (2)
stan-vo-cevahir-sky-city (3)
stan-vo-cevahir-sky-city (4)
stan-vo-cevahir-sky-city (6)
stan-vo-cevahir-sky-city (7)
stan-vo-cevahir-sky-city (8)
stan-vo-cevahir-sky-city
Previous Next

СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - CEVAHIR SKY

СЕ ИЗНАЈМУВА

Детали за огласот

Број на оглас: 5706
Прикажано: 359
Обновено: 16:51 28-06-2022
Истекува: 16:51 28-05-2024
Во категории: Станови

Детали за огласот

Состојба на недвижност: Ново
Произведено: 2019
Опрема: Наместено
Површина на недвижност (m²): 100
Број на спрат: 21 - 30 спрат
Спални: 3
Бања: 2
Недвижноста располага со: Гаража за 1 возило, Лифт, 1 Балкон, Базен, Електрично парно, Алармен систем, Видео надзор, Прочистувач на воздух

Опис на огласот

ШИФРА: 1340R
ЦЕНА: 600€ + тековни трошоци
КОНТАКТ: 075 988 602

Се издава комплетно луксузно опремен четворособен стан во Аеродром, во комплексот Cevahir Sky City. Станот располага со 3 спални соби, се наоѓа на 21кат со четири лифта. Со станот следува паркинг гаражно место вклучено во цената.

Комплексот Џевахир располага со затворен базен, фитнес центар, лоби, рецепција со обезбедување и видео надзор.

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
web: www.blackstone.mk
Коментари

Коментари

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ

KANCELARIJA VO DELOVNA ZGRADA, PALOMA BJANKA
KANCELARIJA VO DELOVNA ...
СЕ ПРОДАВА50.000 EUR
Opel Corsa Edition 1.2 70ks MT
Opel Corsa Edition 1.2 ...
СЕ ПРОДАВА11.900 EUR
Masaza skopje masazi
Masaza skopje masazi
СЕ ПРОДАВА2.000 MKD
STOLNA LAMBA OFIS
STOLNA LAMBA OFIS
СЕ ПРОДАВА1.599 MKD

НАЈНОВИ ОГЛАСИ

PRODAVAME STAN VO KISELA VODA SO 3SPALNI SOBI NA C
PRODAVAME STAN VO KISE ...
СЕ ПРОДАВА107.000 EUR
Beli svajcarski ovcar
Beli svajcarski ovcar
СЕ ПРОДАВА
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР - СОБОРЕН ХРАМ
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТА ...
СЕ ИЗНАЈМУВА350 EUR
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - КАЈ ТОБАКО 2
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТА ...
СЕ ИЗНАЈМУВА280 EUR

НАШАТА МИСИЈА

„Да ви овозможиме технички и содржински најдобро подготвен електронски огласник, кадешто ќе можете едноставно и лесно да објавувате огласи и реклами, да ги продавате и нудите вашите производи и услуги и да пребарувате низ многуте категории и локации за да ги најдете предметите, услугите и понудите кои вам совршено ви одговараат.“