Цена: 58.700 EUR 58700 EUR
Контакт име Делфина
Телефон: 078 382 592/ 071 241 997
Објавено од
Локација

Локација

Општина Аеродром, Скопје, Македонија
Аеродром, 1000

Nasiot Nov Dom

Детали за огласот

Број на оглас: 7954
Прикажано: 30
Обновено: 12:40 25-11-2022
Истекува: 12:40 25-11-2023
Во категории: Станови

Детали за огласот

Состојба на недвижност: Во градба
Површина на недвижност (m²): 37
Број на спрат: 6 спрат
Спални: 1
Бања: 1

Опис на огласот

Шифра 5099 Се продава стан во Аеродром кај поликлиника Јане Сандански 37м2 со посебна спална соба , на 6 кат со лифт. Станот е во градба ќе биде вселив во декември 2023 година . Цена 58700 евра . Информации на телефон 078 382 592/071 241 997

Други огласи од Огласувачот