Цена: 500 MKD 500 MKD
Контакт име Горан
Телефон: 075225242
Објавено од
Гостин
Локација

Локација

Валандово, Македонија
p 2
p3
p4
Priet1 1
Previous Next

Принтер HP deskjet во боја со скенер

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 6682
Прикажано: 414
Обновено: 20:56 29-08-2022
Истекува: 20:56 29-07-2024
Во категории: Принтери и Скенери

Детали за огласот

Состојба: Половно
Боја: Бела, Црна

Опис на огласот

Се продаваат два принтери со скенер во боја, заедно или одделно. Функционални се, бидејќи не се работени подолг период потребно е да се сменат или дополнат кертриџите. Цената подолу е за еден без карго. За повеќе инфо пишете на вибер.

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ