Цена: 52.900 EUR 52900 EUR Цена по договор
Контакт име Olympia Motors Outlet
Телефон: 075216809
Објавено од
Локација

Локација

Општина Карпош, Скопје, Македонија
Јадранска магистрала 125
20220618_143347
20220618_143402
20220618_143408
20220618_143424
20220618_143429
20220618_143435
20220618_143444
20220618_143503
20220618_143511
20220618_143520
20220618_143528
20220618_143542
20220618_143554
20220618_143625
Previous Next

TESLA MODEL 3 Long Range Dual Motor AWD Autopilot

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 5643
Прикажано: 631
Обновено: 12:21 25-06-2022
Истекува: 12:20 25-05-2024
Во категории: Model 3

Детали за огласот

Состојба: Половно
Регистрација: Македонија
Километража (км): 38700
Тип на каросерија: Хечбек
Произведено: 2020
Менувач: Автоматски
Гориво: Електрично
Сила на мотор (КС): 351
Погон: 4х4
Макс. број на патници: 5
Број на врати: 4 или 5 врати
Боја: Сива
Боја на ентериер: Темно сива, Црна
Материјал на ентериер: Целосно кожа
Комфор: Амбиентално светло, Блутут (Bluetooth), USB-приклучок, Систем за озвучување, Екран на допир, Борд компјутер, Навигација, Темпомат, Дигитална инструмент табла, Сензор за дожд, Гласовни команди, Централно заклучување, Наслонувач за рака, Електрични прозори, Електрични ретровизори, Затемнети стакла, Сончев /Панорамски кров, Кожен волан, Команди на волан, Серво волан, Греачи на седишта, Греачи на задни седишта
Безбедност: Воздушно перниче за возач, Воздушно перниче за сопатник, Аларм за растојание од возила, Асистирано итно кочење, ESP- Систем за стабилност, Кодирано палење, Аларм за застранување од лента, Систем против пролизгување, Систем за препознавање на сообраќајни знаци, Систем за притисок на гуми, Странични воздушни перничиња, ABS-Систем за анти-блокажа, Предупредување за слеп агол
Паркинг сензори: Позади, Напред, 360° Камера, Систем за автоматско паркирање
Предни светла: ЛЕД светла
Гуми и бандажи: Алуминиумски бандажи
Спортски модел: Спортски седишта
Дополнителни опции: Асистенција за нагорнина

Опис на огласот

TESLA MODEL 3 Long Range Dual Motor All-Wheel Drive Autopilot 75KWh
Eлектрично,75KWh-351ks
Година на прва регистрација: 2020
Изминати километри: 38.700km
Бoja: Сива Металик
WLTP : 455km
Каросерија: Хечбек
Трансмисија: Аутоматик

Опрема:
Autopilot Hardware 3.0 ( APH4) – Full Self Driving FSD , Traffic Aware Cruise Control , Line Assist , Speed Assist , Audio Premium Package – Премиум аудио систем, Dual Motor All-Wheel Drive – Систем со два независни мотори со пренос на сите 4 тркала, Црн кожен еднтериер со дрво декор ,Греење на предни и задни седишта, Амбиентално осветлување , Премиум ретровизори /греење /самозатемнувачки -електрохроматска технологија, Централен 15” Touch screen екран со достапност на сите контроли ,Вграден систем за навигација, Bluetooth конекција, Стаклен кров -фиксен со ултравиолетова и инфраред заштита, Кожен волан, Централна конзола за остава со 4 USB порти, LED светла -High Beam Headlights , Kamera 360 со преглед напред,надаз и странично за максимална видливост, Park Assist , Traction Control, Auto Hold, Автоматска контрола на клима уред, 19” Aлуминиумски фелни .
https://www.tesla.com/ownersmanual/model3/en_us/

Шифра: 32475

Olympia Motors Outlet
Коментари

Коментари

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ

STOLNA LAMBA OFIS
STOLNA LAMBA OFIS
СЕ ПРОДАВА1.599 MKD
Opel Corsa Edition 1.2 70ks MT
Opel Corsa Edition 1.2 ...
СЕ ПРОДАВА11.900 EUR
Masaza skopje masazi
Masaza skopje masazi
СЕ ПРОДАВА2.000 MKD
KANCELARIJA VO DELOVNA ZGRADA, PALOMA BJANKA
KANCELARIJA VO DELOVNA ...
СЕ ПРОДАВА50.000 EUR

НАЈНОВИ ОГЛАСИ

PRODAVAME STAN VO KISELA VODA SO 3SPALNI SOBI NA C
PRODAVAME STAN VO KISE ...
СЕ ПРОДАВА107.000 EUR
Beli svajcarski ovcar
Beli svajcarski ovcar
СЕ ПРОДАВА
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР - СОБОРЕН ХРАМ
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТА ...
СЕ ИЗНАЈМУВА350 EUR
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - КАЈ ТОБАКО 2
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТА ...
СЕ ИЗНАЈМУВА280 EUR

НАШАТА МИСИЈА

„Да ви овозможиме технички и содржински најдобро подготвен електронски огласник, кадешто ќе можете едноставно и лесно да објавувате огласи и реклами, да ги продавате и нудите вашите производи и услуги и да пребарувате низ многуте категории и локации за да ги најдете предметите, услугите и понудите кои вам совршено ви одговараат.“