Цена: 600 EUR 600 EUR
Контакт име [email protected]
Објавено од
Гостин
Локација

Локација

Општина Градско, Велес, Македонија
Apple iphone 14 pro max

Apple iphone 14 pro max

Детали за огласот

Број на оглас: 8575
Прикажано: 153
Обновено: 07:42 16-01-2023
Истекува: 07:42 16-01-2024
Во категории: Мобилни телефони

Детали за огласот

Состојба: Ново
Марка: Apple /iPhone

Опис на огласот

Apple iPhone 14 pro max

Сосема нов оригинален фабрички отклучување на Apple iPhone 14 pro max во кутија со гаранција

Ве молиме пишете ни подолу за брза комуникација

Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

WhatsaaP: +447341838399

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ