Контакт име losvic
Објавено од
Локација

Локација

Валандово, Македонија
1
2
Previous Next

Се продаваат преслатки сибирски хаски кученца

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 7354
Прикажано: 167
Обновено: 10:21 18-10-2022
Истекува: 10:21 17-09-2024
Во категории: Кучиња

Опис на огласот

Се продаваат преслатки сибирски хаски кученца
Имаат многу добар темперамент, многу љубезни, нежни, редовно се де-црви и третирани со превентива за болви. Целосно се вакцинирани, микрочипирани. За повеќе детали WHATSAPP/VIBER +48732104754

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ

Masaza Masazi
2.000 MKD