Цена по договор
Контакт име Ljubiša
Телефон: 062534335
Објавено од
Локација

Локација

Странство
Trstenik, 37240
mopi1
mopi2
mopi3
mopi4
mopi5
mopi6
mopi7
mopi8
Previous Next

Na prodaju stenci MOPSA, dva muzjka I dve zenke

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 10541
Прикажано: 72
Обновено: 15:38 31-05-2023
Истекува: 15:38 30-05-2024
Во категории: Кучиња

Опис на огласот

Na prodaju stenci MOPSA, dva muzjka I dve zenke, ostenjeni 19. marta, ocisceni od parazita, primili dve vakcine.
Ljubisa, Trstenik
Tel/Viber: +381(0)62534335

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ