Цена по договор
Контакт име Nikola
Телефон: 078/358-080
Објавено од
Локација

Локација

Општина Куманово, Куманово, Македонија
IMG-fab21810dd44516f15ecc24a4c50b930-V
Previous Next

Kafemat

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 3495
Прикажано: 563
Обновено: 14:17 22-02-2022
Истекува: 14:17 23-01-2024
Во категории: Кафемати

Детали за огласот

Состојба: Ново
Боја: Сива

Опис на огласот

Kafemat
Коментари

Коментари

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ

KANCELARIJA VO DELOVNA ZGRADA, PALOMA BJANKA
KANCELARIJA VO DELOVNA ...
СЕ ПРОДАВА50.000 EUR
Opel Corsa Edition 1.2 70ks MT
Opel Corsa Edition 1.2 ...
СЕ ПРОДАВА11.900 EUR
STOLNA LAMBA OFIS
STOLNA LAMBA OFIS
СЕ ПРОДАВА1.599 MKD
Masaza skopje masazi
Masaza skopje masazi
СЕ ПРОДАВА2.000 MKD

НАЈНОВИ ОГЛАСИ

НАШАТА МИСИЈА

„Да ви овозможиме технички и содржински најдобро подготвен електронски огласник, кадешто ќе можете едноставно и лесно да објавувате огласи и реклами, да ги продавате и нудите вашите производи и услуги и да пребарувате низ многуте категории и локации за да ги најдете предметите, услугите и понудите кои вам совршено ви одговараат.“