Цена: 7.300 EUR 7300 EUR Цена по договор
Контакт име AutoNiko
Телефон: 070722077
Објавено од
Локација

Локација

Свети Николе, Македонија
2022-06-01-10_36_46-20-Facebook-and-2-more-pages-Personal-Microsoft_-Edge
2022-06-01-10_38_06-20-Facebook-and-2-more-pages-Personal-Microsoft_-Edge
2022-06-01-10_37_33-20-Facebook-and-2-more-pages-Personal-Microsoft_-Edge
2022-06-01-10_39_23-20-Facebook-and-2-more-pages-Personal-Microsoft_-Edge
2022-06-01-10_38_34-20-Facebook-and-2-more-pages-Personal-Microsoft_-Edge
274182616_3149969588656915_549441989748808611_n-720x466
274152612_3149969665323574_8479806165670264776_n-720x466
274142207_3149969461990261_3018022174622117347_n-720x466
274206554_3149969501990257_1018794430439968538_n-720x466
Previous Next

VOLKSWAGEN GOLF VI 1.6 TDI BlueMotion 2009

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 5137
Прикажано: 299
Обновено: 14:52 03-06-2022
Истекува: 14:52 03-05-2024
Во категории: Golf

Детали за огласот

Состојба: Половно
Километража (км): 170000
Тип на каросерија: Хечбек
Произведено: 2009
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Зафатнина на мотор (cm³): 1500-1999
Сила на мотор (КС): 105
Погон: Предни
Макс. број на патници: 5
Број на врати: 4 или 5 врати
Клима: Мануелна клима
Боја: Сребрена /Металик
Боја на ентериер: Сива
Материјал на ентериер: Штоф (Ткаенина)
Комфор: CD-радио, CD-шаржер, USB-приклучок, Систем за озвучување, Борд компјутер, Централно заклучување, Наслонувач за рака, Електрични прозори, Електрични ретровизори, Кожен волан, Команди на волан, Серво волан
Безбедност: Воздушно перниче за возач, Воздушно перниче за сопатник, ESP- Систем за стабилност, ABS-Систем за анти-блокажа
Предни светла: Ласерски тип на светла, Светла за магла
Гуми и бандажи: Алуминиумски бандажи
Дополнителни опции: Достапно на Кредит / Лизинг

Опис на огласот

ПЛАТЕНИ СИТЕ ДАВАЧКИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА 
МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ ПРЕКУ БАНКА 
НАЈГОЛЕМ ИЗБОР ВО МАКЕДОНИЈА
300+  ВОЗИЛА НА ЛАГЕР

Коментари

Коментари

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ

BMW 525d 2014
BMW 525d 2014
СЕ ПРОДАВА21.500 EUR
MASAZA MASAZI 077642494 GOSPODA, DAMI VIP AMBIENT
MASAZA MASAZI 07764249 ...
СЕ ПРОДАВА3.000 MKD
Se prodava stan vo Centar 75m2 kaj Montenegro
Se prodava stan vo Cen ...
СЕ ПРОДАВА97.500 EUR
TESLA MODEL 3 Long Range Dual Motor AWD Autopilot
TESLA MODEL 3 Long Ran ...
СЕ ПРОДАВА52.900 EUR
Masaza masazi
Masaza masazi
СЕ ПРОДАВА2.000 MKD
Mercedes-Benz GLA 180d 2015
Mercedes-Benz GLA 180d ...
СЕ ПРОДАВА17.800 EUR
Audi A7 2012
Audi A7 2012
СЕ ПРОДАВА20.000 EUR

НАЈНОВИ ОГЛАСИ

Nasiot Nov Dom
Nasiot Nov Dom
СЕ ПРОДАВА65.000 EUR
Golf5 karavan
Golf5 karavan
СЕ ПРОДАВА5.400 EUR
Nasiot Nov Dom
Nasiot Nov Dom
СЕ ПРОДАВА71.000 EUR
Спрат одцкуќа
Спрат одцкуќа ...
СЕ ИЗНАЈМУВА1 EUR
СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - CEVAHIR SKY
СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТА ...
СЕ ИЗНАЈМУВА600 EUR
AUDI A4
AUDI A4
СЕ ПРОДАВА8.750 EUR
CITROEN C4 EXLUSIVE *PANORAMA* 1.6
CITROEN C4 EXLUSIVE *P ...
СЕ ПРОДАВА6.950 EUR
Trosoben stan vo Aerodrom , Majchin Dom
Trosoben stan vo Aerod ...
СЕ ИЗНАЈМУВА300 EUR

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНИ

НАШАТА МИСИЈА

„Да ви овозможиме технички и содржински најдобро подготвен електронски огласник, кадешто ќе можете едноставно и лесно да објавувате огласи и реклами, да ги продавате и нудите вашите производи и услуги и да пребарувате низ многуте категории и локации за да ги најдете предметите, услугите и понудите кои вам совршено ви одговараат.“