Цена: 5.400 EUR 5400 EUR
Контакт име Meti
Телефон: 071211898
Објавено од
Гостин
Локација

Локација

Скопје, Македонија
Cair, 1000
inbound3527122048519425008
inbound6605179735370217152
inbound671955944723201444
inbound7393324006041843093
inbound8557243169882168473
inbound1148736179438829047
inbound7882071569838214304
inbound8487440418828634956
Previous Next

Golf5 karavan

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 5709
Прикажано: 313
Обновено: 18:36 28-06-2022
Истекува: 18:36 28-05-2024
Во категории: Golf

Детали за огласот

Состојба: Половно
Регистрација: Македонија
Регистрирано до: ---
Километража (км): 243650
Тип на каросерија: Караван
Произведено: 2008
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Потрошувачка на гориво: 5л /100км
Емисионен стандард: Еуро 4
Зафатнина на мотор (cm³): 1500-1999
Сила на мотор (КС): 140
Погон: Предни
Макс. број на патници: 5
Број на врати: 4 или 5 врати
Клима: 2-зонска Климатроник
Боја: Црна
Боја на ентериер: Темно сина, Црна
Материјал на ентериер: Штоф (Ткаенина)
Комфор: CD-радио, Борд компјутер, Темпомат, Дигитална инструмент табла, Сензор за дожд, Централно заклучување, Наслонувач за рака, Електрични прозори, Електрични ретровизори, Затемнети стакла, Греачи на предно стакло, Греачи на задно стакло, Заден бришач, Команди на волан, Серво волан, Греачи на седишта, Седишта на преклоп, Потпора за грб, Кука за приколка
Безбедност: Воздушно перниче за возач, Воздушно перниче за сопатник, ESP- Систем за стабилност, Контрола на максимална брзина, Систем против пролизгување, Странични воздушни перничиња, Аларм, ABS-Систем за анти-блокажа, Автоматско внатрешно светло
Паркинг сензори: Позади
Предни светла: Ксенон светла, Светла за магла, Прскалки на светла
Гуми и бандажи: Алуминиумски бандажи, Летни гуми, Резервна гума (цела големина)
Спортски модел: Спортски пакет, Спортска амортизација
Дополнителни опции: Кровен носач, Сервисна книшка

Опис на огласот

Kolata e vo odlicna sostojba
Stotuku uvezena od stranstvo.
Eden sopstvenik.sleduva kompletna servisna skniska.kompet servisi vo ovlasten servis WV .
Registrirana do Juni 2023
Za poveke info na mob tlf
Коментари

Коментари

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ

STOLNA LAMBA OFIS
STOLNA LAMBA OFIS
СЕ ПРОДАВА1.599 MKD
Masaza skopje masazi
Masaza skopje masazi
СЕ ПРОДАВА2.000 MKD
KANCELARIJA VO DELOVNA ZGRADA, PALOMA BJANKA
KANCELARIJA VO DELOVNA ...
СЕ ПРОДАВА50.000 EUR
Opel Corsa Edition 1.2 70ks MT
Opel Corsa Edition 1.2 ...
СЕ ПРОДАВА11.900 EUR

НАЈНОВИ ОГЛАСИ

НАШАТА МИСИЈА

„Да ви овозможиме технички и содржински најдобро подготвен електронски огласник, кадешто ќе можете едноставно и лесно да објавувате огласи и реклами, да ги продавате и нудите вашите производи и услуги и да пребарувате низ многуте категории и локации за да ги најдете предметите, услугите и понудите кои вам совршено ви одговараат.“