Цена: 2.700 EUR 2700 EUR
Контакт име Vasko mk
Телефон: 078808896
Објавено од
Гостин
Локација

Локација

Ресен, Македонија
Resen, 7310
inbound8373478481170083649
inbound8318899539683955103
inbound5777646204363424671
inbound6703163468055826835
inbound4326370483287147927
inbound2685504057000317035
inbound8106864660136674951
Previous Next

Golf 4 tdi 90 ks

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 2904
Прикажано: 1281
Обновено: 00:15 06-01-2022
Истекува: 00:15 07-12-2023
Во категории: Golf

Детали за огласот

Состојба: Половно
Регистрација: Македонија
Регистрирано до: ---
Километража (км): 230000
Тип на каросерија: Хечбек
Произведено: 1999
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Потрошувачка на гориво: 5л /100км
Емисионен стандард: Еуро 3
Зафатнина на мотор (cm³): 1500-1999
Сила на мотор (КС): 90
Погон: Предни
Макс. број на патници: 5
Број на врати: 2 или 3 врати
Клима: Мануелна клима
Боја: Сребрена /Металик
Комфор: USB-приклучок, Серво волан

Опис на огласот

Vasko