Цена: 17.800 EUR 17800 EUR Цена по договор
Контакт име AuroNiko
Телефон: 070722077
Објавено од
Локација

Локација

Свети Николе, Македонија
2022-06-01-17_27_14-5-Facebook-and-4-more-pages-Personal-Microsoft_-Edge
267165697_3105816173072257_8665897125079534609_n-798x466
2022-06-01-17_28_23-5-Facebook-and-4-more-pages-Personal-Microsoft_-Edge
2022-06-01-17_27_59-5-Facebook-and-4-more-pages-Personal-Microsoft_-Edge
2022-06-01-17_28_55-5-Facebook-and-4-more-pages-Personal-Microsoft_-Edge
266749627_3105816213072253_1949114856157719177_n-798x466
266731547_3105816329738908_75027705772613196_n-798x466
266807655_3105816156405592_1742781862125760473_n-798x466
267381858_3105816056405602_3735330627553942811_n-798x466
267068845_3105816276405580_1499275262887247340_n-798x466
Previous Next

Mercedes-Benz GLA 180d 2015

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 5134
Прикажано: 289
Обновено: 14:31 03-06-2022
Истекува: 14:31 03-05-2024
Во категории: GLA-класа

Детали за огласот

Состојба: Половно
Километража (км): 150000
Тип на каросерија: Моноволумен
Произведено: 2015
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Зафатнина на мотор (cm³): 1500-1999
Сила на мотор (КС): 109
Погон: Предни
Макс. број на патници: 5
Број на врати: 4 или 5 врати
Клима: Климатроник
Боја: Црна
Боја на ентериер: Црна
Материјал на ентериер: Делумно кожа, Штоф (Ткаенина)
Комфор: Android Auto, Apple CarPlay, CD-радио, CD-шаржер, USB-приклучок, Систем за озвучување, Екран на допир, Борд компјутер, Спикерфон, Навигација, Старт-Стоп систем, Темпомат, Дигитална инструмент табла, Сензор за дожд, Централно заклучување, Електрични прозори, Електрични ретровизори, Кожен волан, Команди на волан, Серво волан, Електрични седишта
Безбедност: Воздушно перниче за возач, Воздушно перниче за сопатник, Асистирано итно кочење, Систем за итна помош, ESP- Систем за стабилност, Систем против пролизгување, Систем за притисок на гуми, ABS-Систем за анти-блокажа
Паркинг сензори: Позади, Напред
Предни светла: ЛЕД светла, Светла за магла
Гуми и бандажи: Алуминиумски бандажи
Дополнителни опции: Достапно на Кредит / Лизинг

Опис на огласот

КЛИМАТРОНИК

ПАРКИНГ СЕНЗОРИ

START STOP

AUTO HOLD

ТЕМПОМАТ

AMBIENT LIGHTING

КОМАНДИ НА ВОЛАН 

НАВИГАЦИЈА

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ПЛАТЕНИ СИТЕ ДАВАЧКИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА 
МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ ПРЕКУ БАНКА 
НАЈГОЛЕМ ИЗБОР ВО МАКЕДОНИЈА
300+  ВОЗИЛА НА ЛАГЕР

Коментари

Коментари

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ

VOLKSWAGEN GOLF VI 1.6 TDI BlueMotion 2009
VOLKSWAGEN GOLF VI 1.6 ...
СЕ ПРОДАВА7.300 EUR
BMW 525d 2014
BMW 525d 2014
СЕ ПРОДАВА21.500 EUR
Masaza masazi
Masaza masazi
СЕ ПРОДАВА2.000 MKD
MASAZA MASAZI 077642494 GOSPODA, DAMI VIP AMBIENT
MASAZA MASAZI 07764249 ...
СЕ ПРОДАВА3.000 MKD
Audi A7 2012
Audi A7 2012
СЕ ПРОДАВА20.000 EUR
TESLA MODEL 3 Long Range Dual Motor AWD Autopilot
TESLA MODEL 3 Long Ran ...
СЕ ПРОДАВА52.900 EUR
Se prodava stan vo Centar 75m2 kaj Montenegro
Se prodava stan vo Cen ...
СЕ ПРОДАВА97.500 EUR

НАЈНОВИ ОГЛАСИ

Nasiot Nov Dom
Nasiot Nov Dom
СЕ ПРОДАВА65.000 EUR
Golf5 karavan
Golf5 karavan
СЕ ПРОДАВА5.400 EUR
Nasiot Nov Dom
Nasiot Nov Dom
СЕ ПРОДАВА71.000 EUR
Спрат одцкуќа
Спрат одцкуќа ...
СЕ ИЗНАЈМУВА1 EUR
СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - CEVAHIR SKY
СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТА ...
СЕ ИЗНАЈМУВА600 EUR
AUDI A4
AUDI A4
СЕ ПРОДАВА8.750 EUR
CITROEN C4 EXLUSIVE *PANORAMA* 1.6
CITROEN C4 EXLUSIVE *P ...
СЕ ПРОДАВА6.950 EUR
Trosoben stan vo Aerodrom , Majchin Dom
Trosoben stan vo Aerod ...
СЕ ИЗНАЈМУВА300 EUR

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНИ

НАШАТА МИСИЈА

„Да ви овозможиме технички и содржински најдобро подготвен електронски огласник, кадешто ќе можете едноставно и лесно да објавувате огласи и реклами, да ги продавате и нудите вашите производи и услуги и да пребарувате низ многуте категории и локации за да ги најдете предметите, услугите и понудите кои вам совршено ви одговараат.“