Цена по договор
Контакт име Zoran
Телефон: 070808644
Објавено од
Локација

Локација

Општина Куманово, Куманово, Македонија
inbound2038456807529516782
inbound76822149474766869
inbound5392835691183142270
inbound3274273338968064397
inbound5353350906860859876
inbound6302089248916540519
inbound8136652746505188664
Previous Next

Se prodava

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 1764
Прикажано: 1435
Обновено: 19:41 07-11-2021
Истекува: 19:41 07-11-2022
Во категории: Giulia

Детали за огласот

Состојба: Половно
Регистрација: Македонија
Регистрирано до: ---
Километража (км): 50000
Тип на каросерија: Седан
Произведено: 2016
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Емисионен стандард: Еуро 6
Зафатнина на мотор (cm³): 2000-2499
Сила на мотор (КС): 150
Погон: Задни
Макс. број на патници: 5
Број на врати: 4 или 5 врати
Клима: 2-зонска Климатроник
Боја: Црна
Боја на ентериер: Црна
Материјал на ентериер: Делумно кожа
Комфор: Блутут (Bluetooth), USB-приклучок, Борд компјутер, Старт-Стоп систем, Темпомат, Дигитална инструмент табла, Централно заклучување, Наслонувач за рака, Електрични прозори, Команди на волан, Серво волан
Безбедност: Воздушно перниче за возач, Воздушно перниче за сопатник, Асистирано итно кочење, ESP- Систем за стабилност, Аларм за застранување од лента, Систем против пролизгување, Систем за притисок на гуми, Странични воздушни перничиња, ABS-Систем за анти-блокажа, Автоматско внатрешно светло
Паркинг сензори: Позади, Напред
Гуми и бандажи: Алуминиумски бандажи, Летни гуми, Зимски гуми
Дополнителни опции: Електричен багажник, Сервисна книшка

Опис на огласот

Se prodava Alfa Romeo Giulia 2.2MJET, 150hp, 2017 prva registracija, ne e uvoz. Mozna e zamena za pomalo so vasa doplata.
Коментари

Коментари

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ

Opel Corsa Edition 1.2 70ks MT
Opel Corsa Edition 1.2 ...
СЕ ПРОДАВА11.900 EUR
KANCELARIJA VO DELOVNA ZGRADA, PALOMA BJANKA
KANCELARIJA VO DELOVNA ...
СЕ ПРОДАВА50.000 EUR
STOLNA LAMBA OFIS
STOLNA LAMBA OFIS
СЕ ПРОДАВА1.599 MKD
Masaza skopje masazi
Masaza skopje masazi
СЕ ПРОДАВА2.000 MKD

НАЈНОВИ ОГЛАСИ

Se prodava trosoben stan 72m2 vo Centar
Se prodava trosoben st ...
СЕ ПРОДАВА127.000 EUR
Se prodava garspnjera 32m2 vo K.Voda na Rampa
Se prodava garspnjera ...
СЕ ПРОДАВА46.400 EUR
PRODAVAME STAN VO KISELA VODA SO 3SPALNI SOBI NA C
PRODAVAME STAN VO KISE ...
СЕ ПРОДАВА107.000 EUR
Beli svajcarski ovcar
Beli svajcarski ovcar
СЕ ПРОДАВА
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР - СОБОРЕН ХРАМ
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТА ...
СЕ ИЗНАЈМУВА350 EUR
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - КАЈ ТОБАКО 2
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТА ...
СЕ ИЗНАЈМУВА280 EUR

НАШАТА МИСИЈА

„Да ви овозможиме технички и содржински најдобро подготвен електронски огласник, кадешто ќе можете едноставно и лесно да објавувате огласи и реклами, да ги продавате и нудите вашите производи и услуги и да пребарувате низ многуте категории и локации за да ги најдете предметите, услугите и понудите кои вам совршено ви одговараат.“