Цена: 1.300 EUR 1300 EUR
Контакт име Stole
Телефон: 075254334
Објавено од
Локација

Локација

Општина Центар, Скопје, Македонија
1000
IMG_20220921_155326
IMG_20220921_153353
IMG_20220921_152754
IMG_20220921_153150
IMG_20220921_152840
IMG_20220921_153125
IMG_20220921_153241
IMG_20220921_153451
IMG_20220929_145358
IMG_20220910_113820
Previous Next

Stan na odlicna lokacija zad Univerzalna sala

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 8771
Прикажано: 460
Обновено: 09:45 30-01-2023
Истекува: 09:45 30-01-2024
Во категории: Станови

Детали за огласот

Опрема: Наместено
Површина на недвижност (m²): 76
Број на спрат: 1 спрат
Спални: 2
Бања: 1
Недвижноста располага со: Сигурносна врата, 2 Балкони, Подрум, Клима /Инвертер, Машина за перење

Опис на огласот

Stanot se naoga vednash zad univerzalna sala vo postara zgrada na prv kat. Stanot e 3,5 soben so dnevna, dve spalni, zasebna kujna so ostava i prostor za pomala masa, dva balkoni koi gledaat kon univerzalna sala i vo vnatresniot dvor na zgradata. So stanot doaga 14m2 podrum. Cist imoten list. Cena 1.300eur/m2. 075254334 Stole

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ