Цена: 110.000 EUR 110000 EUR
Контакт име BlackSTONE недвижности
Телефон: 075 988 602
Локација

Локација

Општина Аеродром, Скопје, Македонија
1615, 1000
34c14c19-ab4a-4e2f-86d6-14b7be7075a0
6a57e9c1-6ff3-41f3-9d33-eb1c33a289fa
fd45c64e-dbbc-43b8-a645-70c70cc3c6a3
4ba97672-8ffd-4fab-9441-0e5c63754385
b08a5fd7-5c73-4452-9b2b-7fbbd9aac91d
Previous Next

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - ВО CEVAHIR

Детали за огласот

Број на оглас: 8152
Прикажано: 505
Обновено: 01:22 25-01-2023
Истекува: 00:40 10-12-2023
Во категории: Станови

Детали за огласот

Состојба на недвижност: Ново
Произведено: 2022
Опрема: Празно
Површина на недвижност (m²): 64
Број на спрат: 21 - 30 спрат
Спални: 2
Бања: 1
Недвижноста располага со: Гаража за 1 возило, Лифт, 1 Балкон, Базен, Централно парно, Алармен систем, Видео надзор, Прочистувач на воздух

Опис на огласот

ШИФРА: 2008S
ЦЕНА: 110.000 €
КОНТАКТ: 075 988 602


Се продава трособен стан во Аеродром, во комплексот Cevahir Sky City со вкупна површина од 64м2 со 2 спални соби. Станот се наоѓа на 22 кат со паркинг гаражно место вклучено во цената.


e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
web: www.blackstone.mk

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ