Цена: 72.600 EUR 72600 EUR
Контакт име BlackSTONE недвижности
Телефон: 075 988 602
Локација

Локација

Општина Аеродром, Скопје, Македонија
Коста Новаковиќ, 1000
viber_image_2023-01-11_18-15-46-690
viber_image_2022-08-12_15-01-09-886
viber_image_2023-01-11_18-15-44-593
viber_image_2023-01-11_18-15-47-145
viber_image_2023-01-11_18-15-47-438
viber_image_2023-01-11_18-15-47-788
viber_image_2023-01-11_18-15-48-101
viber_image_2023-01-11_18-15-48-407
viber_image_2023-01-11_18-15-49-049
viber_image_2023-01-11_18-15-48-705
Previous Next

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - ПОЛИКЛИНИКА

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 8510
Прикажано: 202
Обновено: 23:08 12-01-2023
Истекува: 14:09 10-01-2024
Во категории: Станови

Детали за огласот

Состојба на недвижност: Ново
Произведено: 2022
Опрема: Празно
Површина на недвижност (m²): 2022
Број на спрат: 9 спрат
Спални: 1
Бања: 1
Недвижноста располага со: 1 Паркинг место, Лифт, 1 Балкон, Централно парно

Опис на огласот

ШИФРА: 2022S
ЦЕНА: 72.600 €
КОНТАКТ: 075 988 602

Се продава двособен стан во Аеродром, кај Поликлиника Јане Сандански, станот има 1 спална соба со површина од 44м2, се наоѓа во нова зграда со имотен лист 2022 година на градба. Станот е празен и има источна ориентација со отворен поглед.

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
web: www.blackstone.mk

Други огласи од Огласувачот