Цена: 88.000 EUR 88000 EUR
Контакт име BlackSTONE недвижности
Телефон: 075 988 602
Локација

Локација

Општина Карпош, Скопје, Македонија
Манапо, 1000
nov-stan-namesten-pozadi-city-mall (5)
nov-stan-namesten-pozadi-city-mall (3)
nov-stan-namesten-pozadi-city-mall (6)
nov-stan-namesten-pozadi-city-mall
nov-stan-namesten-pozadi-city-mall (1)
nov-stan-namesten-pozadi-city-mall (2)
nov-stan-namesten-pozadi-city-mall (4)
Previous Next

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 3 - CITY MALL

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 8705
Прикажано: 488
Обновено: 04:36 01-02-2023
Истекува: 23:22 24-01-2024
Во категории: Станови

Детали за огласот

Состојба на недвижност: Ново
Произведено: 2018
Опрема: Наместено
Површина на недвижност (m²): 52
Број на спрат: 3 спрат
Спални: 1
Бања: 1
Недвижноста располага со: 2+ Паркинг места, Лифт, 1 Балкон, Клима /Инвертер, Централно парно

Опис на огласот

ШИФРА: 2028S
ЦЕНА: 88.000 евра
КОНТАКТ: 075 988 602

Се продава двособен наместен стан во Карпош 3, позади City Mall кај Електрометал. Станот располага со 1 спална соба, се наоѓа на 3 кат со лифт во нова зграда.

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
www.blackstone.mk

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ