Цена: 1 EUR 1 EUR
Контакт име Стефан
Телефон: 076423071
Објавено од
Гостин
Локација

Локација

Општина Карпош, Скопје, Македонија
Јуриј Гагарин козле, 1000
inbound4681832339681234625
inbound38668843405136762
inbound8948776143698541479
inbound7434107120784967789
inbound4475425695492796330
inbound6964184473819630217
inbound4685717702503630273
inbound2083810481369221987
inbound8343331111987681688
inbound7470137261645643128
inbound1535274307886399385
inbound118778573004658784
Previous Next

Спрат одцкуќа

СЕ ИЗНАЈМУВА

Детали за огласот

Број на оглас: 5707
Прикажано: 358
Обновено: 17:46 28-06-2022
Истекува: 17:46 28-05-2024
Во категории: Станови

Детали за огласот

Состојба на недвижност: Ново
Произведено: 2020
Површина на недвижност (m²): 104
Спални: 2
Бања: 2
Недвижноста располага со: 2+ Паркинг места, 2 Балкони, Клима /Инвертер

Опис на огласот

Се издава нов стан во модерна куќа во Козле, со дворно место на 3 улици. Во близина на Citty Mall и колеџот Yahea Kemal изграден по највсоки стандарди, опремен со вкупна површина од 104м2. Спратот располага со:
две спални
просторна дневна соба заедно со трпезарја и кујна
бања, гостински тоалет
две тераси и две паркинг места.

Исто така има два клима уреди, соларен систем за вода и парно греење. Просторот може да се издаде и празен за канцеларии, се издава за подолг временски период, цена по договор. Лице за контакт Стефан 076423071

Коментари

Коментари

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ

STOLNA LAMBA OFIS
STOLNA LAMBA OFIS
СЕ ПРОДАВА1.599 MKD
Opel Corsa Edition 1.2 70ks MT
Opel Corsa Edition 1.2 ...
СЕ ПРОДАВА11.900 EUR
Masaza skopje masazi
Masaza skopje masazi
СЕ ПРОДАВА2.000 MKD
KANCELARIJA VO DELOVNA ZGRADA, PALOMA BJANKA
KANCELARIJA VO DELOVNA ...
СЕ ПРОДАВА50.000 EUR

НАЈНОВИ ОГЛАСИ

PRODAVAME STAN VO KISELA VODA SO 3SPALNI SOBI NA C
PRODAVAME STAN VO KISE ...
СЕ ПРОДАВА107.000 EUR
Beli svajcarski ovcar
Beli svajcarski ovcar
СЕ ПРОДАВА
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР - СОБОРЕН ХРАМ
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТА ...
СЕ ИЗНАЈМУВА350 EUR
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - КАЈ ТОБАКО 2
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТА ...
СЕ ИЗНАЈМУВА280 EUR

НАШАТА МИСИЈА

„Да ви овозможиме технички и содржински најдобро подготвен електронски огласник, кадешто ќе можете едноставно и лесно да објавувате огласи и реклами, да ги продавате и нудите вашите производи и услуги и да пребарувате низ многуте категории и локации за да ги најдете предметите, услугите и понудите кои вам совршено ви одговараат.“