Цена по договор
Контакт име Laki
Телефон: +10654444955
Објавено од
Локација

Локација

Странство
Kraljevo, Serbia, 37000
alakk1
alakk3
alakk4
alakkk2
Previous Next

U toku rezervacija CRVENIH TOY PUDLI, oba pola

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 8785
Прикажано: 64
Обновено: 11:19 31-01-2023
Истекува: 11:19 31-01-2024
Во категории: Кучиња

Опис на огласот

U toku rezervacija CRVENIH TOY PUDLI, oba pola sa kompletnom dokumentacijom. Oba roditelja su u našem vlasništvu. Po zelji kupaca moguca izrada pasosa SRB i EU. Takodje vršimo dostavu po celoj SRB i EU.
Laki, Kraljevo
Tel/Viber/WhatsApp : +381(0)654444955

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ