Цена по договор
Контакт име Boris
Телефон: +38163547955
Објавено од
Локација

Локација

Странство
Subotica, Srbija
jazavicari 01
jazavicari 02
jazavicari 03
jazavicari 04
jazavicari 05
jazavicari 06
jazavicari 07
jazavicari 08
Previous Next

Jazavičar štenci

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 8828
Прикажано: 69
Обновено: 00:20 03-02-2023
Истекува: 00:20 03-02-2024
Во категории: Кучиња

Опис на огласот


Prodajem stence jazavicara sa papirima, braon muzjaka i cokoladnu zenku, ostenjeni 29.novembra. Štenci su uredno ocisceni od parazita i vakcinisani.
Kontakt
tel/Viber: +381/63547955
Omčikus Boris
Subotica

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ