Цена: 6.950 EUR 6950 EUR Цена по договор
Контакт име AutoImportSRL
Телефон: 078359300
Објавено од
Локација

Локација

Свети Николе, Македонија
FB_IMG_1656422563069
FB_IMG_1656422565116
FB_IMG_1656422566944
FB_IMG_1656422568813
FB_IMG_1656422572724
FB_IMG_1656422570547
FB_IMG_1656422574665
FB_IMG_1656422578920
FB_IMG_1656422584696
FB_IMG_1656422586538
FB_IMG_1656422580865
FB_IMG_1656422588421
FB_IMG_1656422591939
FB_IMG_1656422605523
Previous Next

CITROEN C4 EXLUSIVE *PANORAMA* 1.6

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 5704
Прикажано: 237
Обновено: 15:27 28-06-2022
Истекува: 15:27 28-05-2024
Во категории: C4

Детали за огласот

Состојба: Половно
Километража (км): 175000
Тип на каросерија: Хечбек
Произведено: 2012
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Зафатнина на мотор (cm³): 1500-1999
Погон: Предни
Макс. број на патници: 5
Број на врати: 4 или 5 врати
Клима: Мануелна клима
Боја: Сребрена /Металик
Боја на ентериер: Темно сива
Материјал на ентериер: Штоф (Ткаенина)
Комфор: Амбиентално светло, CD-радио, CD-шаржер, USB-приклучок, Систем за озвучување, Борд компјутер, Темпомат, Наслонувач за рака, Електрични прозори, Електрични ретровизори, Сончев /Панорамски кров, Кожен волан, Команди на волан, Серво волан
Безбедност: Воздушно перниче за возач, Воздушно перниче за сопатник, ESP- Систем за стабилност, Систем против пролизгување, Систем за притисок на гуми, Странични воздушни перничиња, ABS-Систем за анти-блокажа
Предни светла: Ласерски тип на светла, Светла за магла
Гуми и бандажи: Алуминиумски бандажи
Дополнителни опции: Достапно на Кредит / Лизинг

Опис на огласот

✅✅✅ Цена: 6950€ ✅✅✅

❗КУПУВАЈТЕ НА РАТИ – АУТО ИМПОРТ СРЛ❗

Контакт: ? 078 359 179 / 078 359 300 ?

?Ауто Импорт СРЛ нуди можност да купувате возила од 6 - 48 рати со или без учество !!! ?

?МОЖНА ЗАМЕНА СО ВАША ДОПЛАТА НА РАТИ?

?-Максимален износ 300.000 денари.
-Ниска каматна стапка од 31.500 денари за 4години за износ од 300.000денари, oдносно 7800денари годишно.
-Возилото не го заложувате, по самото негово купување е во целосна ваша сопственост и можете да го продадете во истиот момент.?

?Услови:
-Вработен и осигуран
-Пензионер/ка ( до 68 години )?

?Потребни документи за вработен и осигуран:
-Лична карта
-М1 и М2 образовец
-Потврда за редовен работен однос и износ на нето плата.
-Извод од 12 последни плати од банката каде ја примате платата.?

?Потребни документи за пензионер/ка ( до 68 години )
-Лична Карта
-Последен чек од пензија ??

ВОЗИЛОТО Е УВЕЗЕНО ДИРЕКТНО ОД ФРАНЦИЈА.

? ??AUTO IMPORT SRL KRIVA PALANKA?? ?

?Марка: Citroën

?Модел: C4 EXCLUSIVE *PANORAMA* 1.6HDi

?Година: 2012

?Гориво: Дизел

?Километри: 175.000km

?Менувач: Рачен (6+R)

Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна)
??Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ЕВРОПА!??
Цените на возилата не се фиксни за друга цена само на лице место !!!
Коментари

Коментари

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ

STOLNA LAMBA OFIS
STOLNA LAMBA OFIS
СЕ ПРОДАВА1.599 MKD
Masaza skopje masazi
Masaza skopje masazi
СЕ ПРОДАВА2.000 MKD
KANCELARIJA VO DELOVNA ZGRADA, PALOMA BJANKA
KANCELARIJA VO DELOVNA ...
СЕ ПРОДАВА50.000 EUR
Opel Corsa Edition 1.2 70ks MT
Opel Corsa Edition 1.2 ...
СЕ ПРОДАВА11.900 EUR

НАЈНОВИ ОГЛАСИ

НАШАТА МИСИЈА

„Да ви овозможиме технички и содржински најдобро подготвен електронски огласник, кадешто ќе можете едноставно и лесно да објавувате огласи и реклами, да ги продавате и нудите вашите производи и услуги и да пребарувате низ многуте категории и локации за да ги најдете предметите, услугите и понудите кои вам совршено ви одговараат.“