Цена: 6.800 EUR 6800 EUR Цена по договор
Контакт име Hasim
Телефон: 075220389
Објавено од
Гостин
Локација

Локација

Прилеп, Македонија
Prilep, 7516
20230115_120421
20230108_091135
20230108_091116
20230108_091111
20230108_091057
20230108_091054
20230108_090925
20230108_090904
20230108_090859
20230107_164526
Previous Next

Hasim

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 8608
Прикажано: 140
Обновено: 20:17 17-01-2023
Истекува: 20:17 17-01-2024
Во категории: Автомобили

Детали за огласот

Состојба: Половно
Регистрација: Македонија
Регистрирано до: 01-2023
Километража (км): 290000
Тип на каросерија: Седан
Произведено: 2007
Менувач: Мануелен
Гориво: Дизел
Потрошувачка на гориво: 5л /100км
Емисионен стандард: Еуро 4
Зафатнина на мотор (cm³): 1500-1999
Сила на мотор (КС): 120
Погон: Задни
Број на врати: 4 или 5 врати
Клима: 2-зонска Климатроник
Боја: Црна

Опис на огласот

BMW 318 90KW 2007 E90
SPORT PAKET

Kolata e kocka
Uvezena od Germania na 15 January 2023 god
Site davacki se napraveni do registracia
Cenata e fiksna,
Ne se prifakja nikakva zamena

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ