Цена по договор
Контакт име Nikola
Телефон: 078/358-080
Објавено од
Локација

Локација

Општина Куманово, Куманово, Македонија
IMG-c81534dbc373808c6c026db0227d28a1-V
Previous Next

Udarna Dupckalka Meister

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 3506
Прикажано: 609
Обновено: 14:46 22-02-2022
Истекува: 14:46 23-01-2024
Во категории: Алати

Детали за огласот

Состојба: Половно
Боја: Црвена

Опис на огласот

Hilta Meister
Коментари

Коментари

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ

KANCELARIJA VO DELOVNA ZGRADA, PALOMA BJANKA
KANCELARIJA VO DELOVNA ...
СЕ ПРОДАВА50.000 EUR
Opel Corsa Edition 1.2 70ks MT
Opel Corsa Edition 1.2 ...
СЕ ПРОДАВА11.900 EUR
Masaza skopje masazi
Masaza skopje masazi
СЕ ПРОДАВА2.000 MKD
STOLNA LAMBA OFIS
STOLNA LAMBA OFIS
СЕ ПРОДАВА1.599 MKD

НАЈНОВИ ОГЛАСИ

Prodavame stanovi vo gradba vo Taftalidze 2
Prodavame stanovi vo g ...
СЕ ПРОДАВА1 EUR
Prodavame stanovi vo gradba vo Vlae
Prodavame stanovi vo g ...
СЕ ПРОДАВА1 EUR
Se prodava stan 85m2 vo Centar kaj Klinicki
Se prodava stan 85m2 v ...
СЕ ПРОДАВА1.450 EUR
Se iznajmuva dukjan 30m2 vo Centar kaj Zelen Pazar
Se iznajmuva dukjan 30 ...
СЕ ИЗНАЈМУВА250 EUR
Se prodava stan 115m2 vo D.Maalo kaj Hotel Duvet
Se prodava stan 115m2 ...
СЕ ПРОДАВА1.300 EUR
Se prodava stan 54m2 vo K.Voda kaj Ekonomskoto
Se prodava stan 54m2 v ...
СЕ ПРОДАВА71.000 EUR
Se prodava stan 86m2 vo K.Voda sproti Meckarov
Se prodava stan 86m2 v ...
СЕ ПРОДАВА1.200 EUR
Se prodava luksuzen stan 88m2 vo Centar
Se prodava luksuzen st ...
СЕ ПРОДАВА1.650 EUR

НАШАТА МИСИЈА

„Да ви овозможиме технички и содржински најдобро подготвен електронски огласник, кадешто ќе можете едноставно и лесно да објавувате огласи и реклами, да ги продавате и нудите вашите производи и услуги и да пребарувате низ многуте категории и локации за да ги најдете предметите, услугите и понудите кои вам совршено ви одговараат.“