Цена: 20.000 EUR 20000 EUR Цена по договор
Контакт име AutoNiko
Телефон: 070722077
Објавено од
Локација

Локација

Свети Николе, Македонија
image00001-4-scaled-798x466
image00002-3-scaled-798x466
image00003-3-scaled-798x466
image00004-4-scaled-798x466
image00005-3-scaled-798x466
image00007-3-scaled-798x466
image00006-3-scaled-798x466
image00009-3-scaled-798x466
image00008-3-scaled-798x466
Previous Next

Audi A7 2012

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 5220
Прикажано: 576
Обновено: 14:18 07-06-2022
Истекува: 14:18 07-05-2024
Во категории: A7

Детали за огласот

Состојба: Половно
Километража (км): 168000
Тип на каросерија: Седан
Произведено: 2012
Менувач: Автоматски
Гориво: Дизел
Зафатнина на мотор (cm³): 3000-3499
Сила на мотор (КС): 205
Погон: 4х4
Макс. број на патници: 5
Број на врати: 4 или 5 врати
Клима: 2-зонска Климатроник
Боја: Црна
Боја на ентериер: Кафена
Материјал на ентериер: Целосно кожа
Комфор: Амбиентално светло, Android Auto, Apple CarPlay, Блутут (Bluetooth), WLAN /Wifi емитувач, CD-радио, CD-шаржер, USB-приклучок, Систем за озвучување, Екран на допир, Борд компјутер, Спикерфон, Навигација, Старт-Стоп систем, Темпомат, Дигитална инструмент табла, Дисплеј на предно стакло, Сензор за дожд, Гласовни команди, Централно заклучување, Додатно греење, Наслонувач за рака, Електрични прозори, Електрични ретровизори, Кожен волан, Команди на волан, Серво волан, Електрични задни седишта
Безбедност: Воздушно перниче за возач, Воздушно перниче за сопатник, Аларм за растојание од возила, Асистирано итно кочење, Систем за итна помош, ESP- Систем за стабилност, Предупредување против замор, Седиште со Isofix приклучок, Аларм за застранување од лента, Контрола на максимална брзина, Систем против пролизгување, Систем за препознавање на сообраќајни знаци, Систем за притисок на гуми, Странични воздушни перничиња, ABS-Систем за анти-блокажа, Автоматско внатрешно светло
Паркинг сензори: Позади, Напред, Задна камера
Предни светла: ЛЕД светла, Светла за магла
Гуми и бандажи: Алуминиумски бандажи
Спортски модел: Спортски седишта
Дополнителни опции: Достапно на Кредит / Лизинг

Опис на огласот

KLIMATRONIK

– START STOP

–  PARKING SENZORI

– TEMPOMAT

– KOMANDI NA VOLAN

– NAVIGACIJA

– GREACI NA SEDISTA

– ZADNA KAMERA

Коментари

Коментари

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ

STOLNA LAMBA OFIS
STOLNA LAMBA OFIS
СЕ ПРОДАВА1.599 MKD
KANCELARIJA VO DELOVNA ZGRADA, PALOMA BJANKA
KANCELARIJA VO DELOVNA ...
СЕ ПРОДАВА50.000 EUR
Masaza skopje masazi
Masaza skopje masazi
СЕ ПРОДАВА2.000 MKD
Opel Corsa Edition 1.2 70ks MT
Opel Corsa Edition 1.2 ...
СЕ ПРОДАВА11.900 EUR

НАЈНОВИ ОГЛАСИ

PRODAVAME STAN VO KISELA VODA SO 3SPALNI SOBI NA C
PRODAVAME STAN VO KISE ...
СЕ ПРОДАВА107.000 EUR
Beli svajcarski ovcar
Beli svajcarski ovcar
СЕ ПРОДАВА
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР - СОБОРЕН ХРАМ
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТА ...
СЕ ИЗНАЈМУВА350 EUR
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - КАЈ ТОБАКО 2
СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТА ...
СЕ ИЗНАЈМУВА280 EUR

НАШАТА МИСИЈА

„Да ви овозможиме технички и содржински најдобро подготвен електронски огласник, кадешто ќе можете едноставно и лесно да објавувате огласи и реклами, да ги продавате и нудите вашите производи и услуги и да пребарувате низ многуте категории и локации за да ги најдете предметите, услугите и понудите кои вам совршено ви одговараат.“