Цена: 8.750 EUR 8750 EUR Цена по договор
Контакт име AutoImportSRL
Телефон: 078359300
Објавено од
Локација

Локација

Општина Крива Паланка, Крива Паланка, Македонија
FB_IMG_1656422866669
FB_IMG_1656422878711
FB_IMG_1656422869036
FB_IMG_1656422870952
FB_IMG_1656422872807
FB_IMG_1656422874661
FB_IMG_1656422876402
FB_IMG_1656422881186
FB_IMG_1656422883075
FB_IMG_1656422884867
FB_IMG_1656422900813
FB_IMG_1656422907957
FB_IMG_1656422910356
FB_IMG_1656422914152
Previous Next

AUDI A4

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 5705
Прикажано: 264
Обновено: 15:39 28-06-2022
Истекува: 15:39 28-05-2024
Во категории: A4

Детали за огласот

Состојба: Половно
Километража (км): 228000
Тип на каросерија: Караван
Произведено: 2009
Менувач: Автоматски
Гориво: Дизел
Зафатнина на мотор (cm³): 2000-2499
Сила на мотор (КС): 143
Макс. број на патници: 5
Број на врати: 4 или 5 врати
Клима: Климатроник
Боја: Сребрена /Металик
Боја на ентериер: Црна
Материјал на ентериер: Штоф (Ткаенина)
Комфор: Амбиентално светло, Android Auto, Apple CarPlay, Блутут (Bluetooth), WLAN /Wifi емитувач, CD-радио, CD-шаржер, USB-приклучок, Систем за озвучување, Борд компјутер, Темпомат, Сензор за дожд, Централно заклучување, Наслонувач за рака, Електрични прозори, Електрични ретровизори, Кожен волан, Команди на волан, Серво волан
Безбедност: Воздушно перниче за возач, Воздушно перниче за сопатник, Систем за итна помош, ESP- Систем за стабилност, Систем против пролизгување, Систем за притисок на гуми, Странични воздушни перничиња, ABS-Систем за анти-блокажа
Паркинг сензори: Позади
Предни светла: ЛЕД светла, Светла за магла
Гуми и бандажи: Алуминиумски бандажи
Дополнителни опции: Достапно на Кредит / Лизинг

Опис на огласот

✅✅✅ Цена: 8750€ ✅✅✅

❗КУПУВАЈТЕ НА РАТИ – АУТО ИМПОРТ СРЛ❗

Контакт: ? 078 359 179 / 078 359 300 ?

?Ауто Импорт СРЛ нуди можност да купувате возила од 6 - 48 рати со или без учество !!! ?

?МОЖНА ЗАМЕНА СО ВАША ДОПЛАТА НА РАТИ?

?-Максимален износ 300.000 денари.
-Ниска каматна стапка од 31.500 денари за 4години за износ од 300.000денари, oдносно 7800денари годишно.
-Возилото не го заложувате, по самото негово купување е во целосна ваша сопственост и можете да го продадете во истиот момент.?

?Услови:
-Вработен и осигуран
-Пензионер/ка ( до 68 години )?

?Потребни документи за вработен и осигуран:
-Лична карта
-М1 и М2 образовец
-Потврда за редовен работен однос и износ на нето плата.
-Извод од 12 последни плати од банката каде ја примате платата.?

?Потребни документи за пензионер/ка ( до 68 години )
-Лична Карта
-Последен чек од пензија ??

ВОЗИЛОТО Е УВЕЗЕНО ДИРЕКТНО ОД ИТАЛИЈА.

? ??AUTO IMPORT SRL KRIVA PALANKA?? ?

?Марка: Audi

?Модел: A4 *DSG*

?Прва регистрација: 2009

?Година на производство: 2009

?Гориво: Дизел

?Километри: 228.000km *servisna istorija*

?Менувач: Автоматски

?Сила на моторот: ( 2.0TDi / 143ks )

Локација: 8км пред градот (односно прв плац од десна страна)
??Плацот врши продажба на половни возила увезени директно од ЕВРОПА!??
Цените на возилата не се фиксни за друга цена само на лице место !!!
Коментари

Коментари

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ

Opel Corsa Edition 1.2 70ks MT
Opel Corsa Edition 1.2 ...
СЕ ПРОДАВА11.900 EUR
KANCELARIJA VO DELOVNA ZGRADA, PALOMA BJANKA
KANCELARIJA VO DELOVNA ...
СЕ ПРОДАВА50.000 EUR
Masaza skopje masazi
Masaza skopje masazi
СЕ ПРОДАВА2.000 MKD
STOLNA LAMBA OFIS
STOLNA LAMBA OFIS
СЕ ПРОДАВА1.599 MKD

НАЈНОВИ ОГЛАСИ

НАШАТА МИСИЈА

„Да ви овозможиме технички и содржински најдобро подготвен електронски огласник, кадешто ќе можете едноставно и лесно да објавувате огласи и реклами, да ги продавате и нудите вашите производи и услуги и да пребарувате низ многуте категории и локации за да ги најдете предметите, услугите и понудите кои вам совршено ви одговараат.“