Цена: 21.500 EUR 21500 EUR Цена по договор
Контакт име AutoNiko
Телефон: 070722077
Објавено од
Локација

Локација

Свети Николе, Македонија
1-2-798x466
4-1-798x466
3-1-798x466
2-1-798x466
5-1-798x466
14-1-798x466
13-1-798x466
12-1-798x466
11-1-798x466
10-1-798x466
9-1-798x466
8-1-798x466
7-1-798x466
6-1-798x466
Previous Next

BMW 525d 2014

СЕ ПРОДАВА

Детали за огласот

Број на оглас: 5218
Прикажано: 290
Обновено: 14:07 07-06-2022
Истекува: 14:07 07-05-2024
Во категории: 5-серии

Детали за огласот

Состојба: Половно
Километража (км): 169000
Тип на каросерија: Седан
Произведено: 2014
Менувач: Автоматски
Гориво: Дизел
Зафатнина на мотор (cm³): 2000-2499
Сила на мотор (КС): 218
Погон: 4х4
Макс. број на патници: 5
Број на врати: 4 или 5 врати
Клима: 2-зонска Климатроник
Боја: Бела
Боја на ентериер: Сива
Материјал на ентериер: Штоф (Ткаенина)
Комфор: Амбиентално светло, Android Auto, Apple CarPlay, Блутут (Bluetooth), WLAN /Wifi емитувач, CD-радио, CD-шаржер, USB-приклучок, Систем за озвучување, Екран на допир, Борд компјутер, Спикерфон, Музички интернет канали, Навигација, Старт-Стоп систем, Темпомат, Дигитална инструмент табла, Дисплеј на предно стакло, Сензор за дожд, Гласовни команди, Централно заклучување, Наслонувач за рака, Електрични прозори, Електрични ретровизори, Кожен волан, Команди на волан, Серво волан, Електрични седишта
Безбедност: Воздушно перниче за возач, Воздушно перниче за сопатник, Аларм за растојание од возила, Асистирано итно кочење, ESP- Систем за стабилност, Предупредување против замор, Седиште со Isofix приклучок, Аларм за застранување од лента, Контрола на максимална брзина, Систем против пролизгување, Систем за препознавање на сообраќајни знаци, Систем за притисок на гуми, ABS-Систем за анти-блокажа
Паркинг сензори: Позади, Напред, Задна камера
Предни светла: Ксенон светла, Светла за магла
Гуми и бандажи: Алуминиумски бандажи
Дополнителни опции: Достапно на Кредит / Лизинг

Опис на огласот

КЛИМАТРОНИК  

2 ЗОНСКА

START STOP 

AUTO HOLD

ПАРКИНГ СЕНЗОРИ

ТЕМПОМАТ 

AMBIENT LIGHTING

КОМАНДИ НА ВОЛАН

НАВИГАЦИЈА

КАМЕРА  360 

Коментари

Коментари

Други огласи од Огласувачот

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ

Se prodava stan vo Centar 75m2 kaj Montenegro
Se prodava stan vo Cen ...
СЕ ПРОДАВА97.500 EUR
Masaza masazi
Masaza masazi
СЕ ПРОДАВА2.000 MKD
MASAZA MASAZI 077642494 GOSPODA, DAMI VIP AMBIENT
MASAZA MASAZI 07764249 ...
СЕ ПРОДАВА3.000 MKD
Audi A7 2012
Audi A7 2012
СЕ ПРОДАВА20.000 EUR
TESLA MODEL 3 Long Range Dual Motor AWD Autopilot
TESLA MODEL 3 Long Ran ...
СЕ ПРОДАВА52.900 EUR
VOLKSWAGEN GOLF VI 1.6 TDI BlueMotion 2009
VOLKSWAGEN GOLF VI 1.6 ...
СЕ ПРОДАВА7.300 EUR
Mercedes-Benz GLA 180d 2015
Mercedes-Benz GLA 180d ...
СЕ ПРОДАВА17.800 EUR

НАЈНОВИ ОГЛАСИ

Nasiot Nov Dom
Nasiot Nov Dom
СЕ ПРОДАВА65.000 EUR
Golf5 karavan
Golf5 karavan
СЕ ПРОДАВА5.400 EUR
Nasiot Nov Dom
Nasiot Nov Dom
СЕ ПРОДАВА71.000 EUR
Спрат одцкуќа
Спрат одцкуќа ...
СЕ ИЗНАЈМУВА1 EUR
СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - CEVAHIR SKY
СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТА ...
СЕ ИЗНАЈМУВА600 EUR
AUDI A4
AUDI A4
СЕ ПРОДАВА8.750 EUR
CITROEN C4 EXLUSIVE *PANORAMA* 1.6
CITROEN C4 EXLUSIVE *P ...
СЕ ПРОДАВА6.950 EUR
Trosoben stan vo Aerodrom , Majchin Dom
Trosoben stan vo Aerod ...
СЕ ИЗНАЈМУВА300 EUR

НЕОДАМНА ПРЕГЛЕДАНИ

НАШАТА МИСИЈА

„Да ви овозможиме технички и содржински најдобро подготвен електронски огласник, кадешто ќе можете едноставно и лесно да објавувате огласи и реклами, да ги продавате и нудите вашите производи и услуги и да пребарувате низ многуте категории и локации за да ги најдете предметите, услугите и понудите кои вам совршено ви одговараат.“