Маркет7 е интернет огласник каде купувачите и продавачите се среќаваат.

Ние сме веб-страница која илјадници корисници ја посетуваат за да објават огласи и пребаруваат по категории и локации за да ги најдат возилата, недвижностите, предметите и услугите кои ги пожелуваат. Мотивот и енергијата кои го движат целиот проект на Маркет7 огласник се нашите задоволни корисници.

 

Во интерес на овозможување рекламен простор на заинтересирани странки да можат да ги промовираат своите производи, услуги и бренд на веб-страницата Маркет7 огласник, ја подготвивме следнава понуда за поставување на вашите банери.

 

Понудата можете да ја прегледате и симнете на следниов линк: Маркетинг на Маркет7

 

Следниве банери се употребени од страна на Маркет7 огласник за сопствена кампања. Тие се одличен пример за различните големини на банери кои може да бидат прикажани на нашата веб-страница. Кликнете за да ги прегледате.

 

Андромеда ДООЕЛ Скопје (оператор на Маркет7 огласник) може да го води целиот процес при креирање на вашите маркетинг банери или доколку веќе имате подготвени банери истите веднаш да бидат прикажани за јавноста на нашата веб-страница. Банерите може да бидат хостирани на наш сервер или да бидат прикажани преку ваш сервер. Подолу се примери од банери од наши задоволни клиенти кои биле прикажани на Маркет7 огласник, како и други примери на банери кои може да бидат прикажани. Кликнете за да ги прегледате.
Client bannerShow Gallery
 

Доколку сакате да започнете соработка со Маркет7 огласник, можете да ни испратите емаил порака на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. или контактирајте со нас на телефонскиот број 076826611

Ќе ни биде драго да ги слушнеме вашите идеи и да поразговараме за предлози за вашиот маркетинг и деловен раст. Нашата понуда можете да ја преземете на следниов линк: Маркетинг на Маркет7

 

Со почит

Маркет7 огласник

СПЕЦИЈАЛНИ ОГЛАСИ

Mercedes-Benz GLA 180d 2015
Mercedes-Benz GLA 180d ...
СЕ ПРОДАВА17.800 EUR
TESLA MODEL 3 Long Range Dual Motor AWD Autopilot
TESLA MODEL 3 Long Ran ...
СЕ ПРОДАВА52.900 EUR
MASAZA MASAZI 077642494 GOSPODA, DAMI VIP AMBIENT
MASAZA MASAZI 07764249 ...
СЕ ПРОДАВА3.000 MKD
Audi A7 2012
Audi A7 2012
СЕ ПРОДАВА20.000 EUR
Se prodava stan vo Centar 75m2 kaj Montenegro
Se prodava stan vo Cen ...
СЕ ПРОДАВА97.500 EUR
BMW 525d 2014
BMW 525d 2014
СЕ ПРОДАВА21.500 EUR
VOLKSWAGEN GOLF VI 1.6 TDI BlueMotion 2009
VOLKSWAGEN GOLF VI 1.6 ...
СЕ ПРОДАВА7.300 EUR

НАЈНОВИ ОГЛАСИ

Nasiot Nov Dom
Nasiot Nov Dom
СЕ ПРОДАВА65.000 EUR
Golf5 karavan
Golf5 karavan
СЕ ПРОДАВА5.400 EUR
Nasiot Nov Dom
Nasiot Nov Dom
СЕ ПРОДАВА71.000 EUR
Спрат одцкуќа
Спрат одцкуќа ...
СЕ ИЗНАЈМУВА1 EUR
СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ - CEVAHIR SKY
СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТА ...
СЕ ИЗНАЈМУВА600 EUR
AUDI A4
AUDI A4
СЕ ПРОДАВА8.750 EUR
CITROEN C4 EXLUSIVE *PANORAMA* 1.6
CITROEN C4 EXLUSIVE *P ...
СЕ ПРОДАВА6.950 EUR
Trosoben stan vo Aerodrom , Majchin Dom
Trosoben stan vo Aerod ...
СЕ ИЗНАЈМУВА300 EUR

НАШАТА МИСИЈА

„Да ви овозможиме технички и содржински најдобро подготвен електронски огласник, кадешто ќе можете едноставно и лесно да објавувате огласи и реклами, да ги продавате и нудите вашите производи и услуги и да пребарувате низ многуте категории и локации за да ги најдете предметите, услугите и понудите кои вам совршено ви одговараат.“